Kobiece jazdy w Skodzie

23 czerwca 2014
Jakie mają przygody z taksówkarzami? Jakie patenty na podróż z dziećmi? Co sądzą o piratach drogowych? Co śpiewają w samochodzie? Odpowiedzi na te pytania udzielają w talk show „Kobiece jazdy” Dorota Wellman i Kasia Bujakiewicz.
Dorota Wellman i Kasia Bujakiewicz i „Kobiece jazdy”

fot. Skoda

Premierowy odcinek serialu ujrzał światło dzienne w czwartek 12 czerwca. W każdym odcinku obie panie w zabawny i lekki sposób prowadzą rozmowy „zza kółka” w czasie jazdy. Wszystkie odcinki zostały nagrane we wnętrzu pięciu różnych modeli Škody (Superb, Rapid, Octavia RS, Citigo i Octavia Combi), w formule reality tv. 

Bohaterki talk show poznają tematy rozmów dopiero podczas jazdy. Autorami pytań w finałowym odcinku, nagranym we wnętrzu modelu Škoda Octavia Combi, są internauci, którzy skorzystali wcześniej z aplikacji konkursowej na fanpage Škoda Polska.    

- Talk show „Kobiece jazdy” jest jednym z elementów strategii komunikacji Škoda Polska, kierowanej do kobiet. To właśnie one podejmują większość decyzji zakupowych – podkreśla Katarzyna Misztal, Specjalista ds. Marketingu i PR Škoda Polska.

Dorota Wellman i Kasia Bujakiewicz i „Kobiece jazdy”

fot. Skoda
    Komentarze

    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!