Kobieca wścieklizna

Każda z nas widziała zapewne wiele filmów z pościgami, jednak ten przekracza nawet te najśmielsze wyobrażenia. Główną jego bohaterką okazała się Amerykanka. Rozwścieczona po kłótni rodzinnej  zasiadła za kółkiem swojego Sciona i ruszyła w dziką eskapadę, notorycznie prowokując ścigające ją radiowozy do szaleńczej jazdy wytyczonym przez nią, kompletnie nieprzewidywalnym torem.

Nie od dziś wiadomo, że od rozdrażnionej kobiety najlepiej trzymać się z daleka. Równie doskonale wiemy, że jazda samochodem (lub motocyklem) potrafi świetnie rozładowywać stresy i eliminować z człowieka nagromadzone po całym dniu złe emocje. Jednak nie w tym przypadku!

Gdy wyobrazimy sobie, co mogło się dziać w głowie bohaterki filmu – Amerykanki, która przez ponad pół godziny wodziła za nos kilka ścigających ją radiowozów, to nasuwa się pytanie: czy potępiać, czy współczuć?

Jeśli masz chęć wyrażenia swoich emocji po obejrzeniu tego filmu pisz na opinie@motocaina.pl

Najciekawsze poglądy opublikujemy i nagrodzimy.

fot. Toyota

Amerykanka jechała Scion’em xB – czyli de facto Toyotą, która jest sprzedawana pod tą nazwą na rynek USA. Wygląda jak obudowany karoserią sześcian, ale jest to pakowne auto dedykowane w Stanach młodemu pokoleniu – Generation Y.
xB napędza silnik o pojemności 2,4 l. pochodzący z Toyoty Camry, ale istnieje jego odlotowa, krwisto czerwona wersja RS z 6-litrowym motorem pod maską, której wyprodukowano zaledwie 2500 egzemplarzy.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze