Kobieca Ramoneska na motocykl

Ramoneski wracają! I to w wydaniu motocyklowym dla kobiet. Ładny krój i możliwość skompletowania z kurtką Twojego partnera wróżą powodzenie wśród pań jeżdżących cruiserami. Motocyklistki wreszcie mają w czym wybierać.

Lady Ramones to kurtka, którą Motorway – jej producent – zaprojektował wspólnie z kobietami. Udało się połączyć tradycyjny, klasyczny design ramoneski z szeregiem funkcjonalności. Kurtka została uszyta ze skóry bydlęcej o grubości 1,3 mm i wyposażona w otwierane na zamek panele wentylacyjne, zamki pozwalające na regulację szerokości kurtki w biodrach, komplet protektorów (łokcie, ramiona, plecy), siateczkową podszewkę, wypinaną podpinkę ocieplającą, zamek do podpięcia spodni, trzy kieszenie zewnętrzne (dwie zapinane na zamek, jedna na tradycyjny zatrzask), cztery kieszenie wewnętrzne (w tym dwie na podpince, oraz metalowe zamki zakończone obrandowanymi pullerami.

Zastosowana w kurtce podwójna regulacja talli (za pomocą paska oraz wiązanych rzemieniami boków) pozwala na idealne dopasowanie kurtki do damskiej talii. Lady Ramones kupisz za 699 zł.

fot. Motorway

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze