Kobieca Honda Integra: miejski styl i wygoda.

Honda stawia na Integralność stylu i komfortu skutera z osiągami motocykla. Nowy jednoślad z pewnością wpada w oko.

fot. Honda

Na dwa tygodnie przed oficjalną premierą na wystawie w Mediolanie, Honda uchyla rąbka tajemnicy, który może przypaść do gustu płci pięknej. Projektanci twierdzą, że jest to idealna równowaga między wygodą korzystania ze skutera i możliwościami i mocą motocykla.

Na pierwszy rzut oka widzimy dużą, przednią osłonę, która chroni kierowcę przed wiatrem i deszczem nawet pomimo siedzenia w pozycji pionowej. Flagowy element Integry to dwusprzęgłowa skrzynia biegów,  która w zależności od preferencji może być ustawiona na automat lub manual.  Połączona jest z chłodzonym cieczą czterosuwowym silnikiem o pojemności 669,6ccm, który osadzony nisko w konstrukcji zapewnia lepsze wyważenie pojazdu. Układ kierowniczy ma się charakteryzować precyzją porównywalną z motocyklami, jednocześnie dzięki wysokiemu momentowi obrotowemu skuter ma spalać i zanieczyszczać mniej niż konkurencja.

Honda Integra to interesująca propozycja na przyszłoroczny sezon, a jej stylistyka powinna się spodobać mieszkańcom miast. Czy odniesie u nas sukces? Tego się dowiemy w 2012 roku.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze