Kobieca Flota – nigdy dotąd nie była tak kobieca!

Jeszcze trwają zapisy do 4. edycji Kobiecej Floty - jedynego projektu skierowanego dla fleet managerek w Polsce.

Magazyn FLOTA – organizator największych flotowych eventów w Polsce – zaprasza panie zarządzające służbowymi car parkami do udziału w 4. edycji Kobiecej Floty.

Kobieca Flota to projekt skierowany do kobiet, które pełnią rolę na stanowiskach fleet managerów, prezesów, dyrektorów, dyrektorów finansowych lub do części ich obowiązków należy sprawowanie pieczy nad samochodami służbowymi. Formuła  szkolenia oparta jest o problemy fleet managerek, z którymi borykają się na co dzień, a bloki tematyczne podzielone są na część merytoryczną i warsztatową. Udział w szkoleniu pozwala nie tylko na podniesienie zawodowych kwalifikacji i efektywności osobistej, ale i realnie wpływa na jakość zarządzania firmowym car parkiem. Do projektu zaproszono około 70 uczestniczek. Szkolenie odbędzie się w dniach 15-16 marca 2017 w Hotelu Przystań w Olsztynie. Panie w eleganckiej atmosferze zgłębiają wiedzę flotową, poznają najnowsze trendy (nie tylko motoryzacyjne) i modele najnowszych samochodów, które mogą testować podczas jazd miejskich po trasach Warmii i Mazur. Na panie czeka również wiele niespodzianek przygotowanych przez partnerów projektu.

Panie zgłębią wiedzę z tematów stricte flotowych (m. in. „polityka flotowa a prawo pracy, czyli konstrukcja kluczowego dokumentu flotowego pod kątem egzekwowania szkód komunikacyjnych, nieodpowiedzialnego zachowania na drodze, łamania polityki przedsiębiorstwa, niesubordynacji, zużyciu normatywnym”), poznają tajniki dress code’u w biznesie, czyli sztuki profesjonalnego wizerunku oraz nową rolę liderki w budowaniu zaangażowania w firmie.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie redaktor naczelna Motocaina.pl Katarzyna Frendl, dziennikarka telewizyjna (TVN, TVN Turbo), podróżniczka, kierowca rajdowy TVN Turbo – Dagmara Kowalczyk

Odwiedź stronę wydarzenia: www.kobiecaflota.pl i już dziś zapisz się na dwudniowe, pełne wrażeń spotkanie w kobiecym gronie!

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze