Kobieca Flota 2017 - relacja i galeria

Kobieca Flota 2017 - relacja i galeria
15-16 marca w Hotelu Przystań w Olsztynie spotkało się kilkadziesiąt fleet managerek, aby w przyjacielskiej i pełnej uśmiechu atmosferze wzbogacić swoje kompetencje zawodowe. Paniom towarzyszyła Kasia Frendl z Motocaina.pl. Jak relacjonuje to wydarzenie?

Na spotkaniu w Olsztynie niewątpliwie dopisała frekwencja. Kilkadziesiąt Pań zawodowo związanych z zarządzaniem firmowymi samochodami dzieliło się swoimi doświadczeniami, poznawało najnowsze trendy w fleet managemencie oraz etyce biznesu i wzbogacało swoją wiedzę o nowe, praktyczne doświadczenia. To było kolejne fenomenalne spotkanie, profesjonalnie organizowane przez Magazyn Flota, które wspierał kobiecy portal motoryzacyjny Motocaina.pl.

Podczas świetnych wykładów wystąpiły m.in.: Zofia Kosińska i Małgorzata Kenig (Alphabet), Maria Gulewicz, Małgorzata Mulak i Agnieszka Świst-Kamińska (Szkoła Damskiego Stylu). To była moc inspiracji i dobrych wibracji - tak w wielkim skrócie można podsumować ponad 12 godzin wykładów (przez dwa dni).

Podczas kolacji panie zainspirowała do działania w sporcie motorowym, a dokładnie rzecz ujmując rajdach terenowych - Dagmara Kowalczyk, dziennikarka TVN Turbo i zarazem uczestniczka najtrudniejszych zawodów offroad Świata.

Zdaniem Kasi
Kobiety decydujące o zakupie samochodów do firm muszą być w pełni zorientowane, jakie oferty poszczególnych importerów aut są dla ich przedsiębiorstw najlepszym wyborem. Z pewnością takie wydarzenie jak „Kobieca Flota” daje im możliwość nie tylko porównania tych propozycji pod względem finansowym, ale i odbycia jazd poszczególnymi modelami. Właśnie część praktyczna, czyli jazdy testowe, konkursy z nimi związane, jak i wybitnie ciekawe wykłady, zarówno te, zorientowane na tematykę flotową, jak i te z pogranicza psychologii i savoir-vivre, stanowiły dla uczestniczek szkolenia, ale i dla mnie samej, największą frajdę. Bazą eventu był przepięknie położony nad olsztyńskim jeziorem Ukiel Hotel Przystań, który sprzyjał integracji pań, zarówno swą spokojną atmosferą, relaksującym wellness i spa oraz przepysznymi kulinariami, serwowanymi podczas warsztatów. Kolację uświetniła inspirująca prezentacja rajdowych osiągnięć Dagmary Kowalczyk, a po niej rozmowom i świetnej zabawie nie było końca. Wspaniałe kobiety, świetnie zorganizowane wydarzenie i rewelacyjny hotel - ja już zapisuję się na kolejny rok!

Kobieca Flota 2017

Pełny ekran
Kobieca Flota 2017

fot. Magazyn Flota

Kobieca Flota 2017
Kobieca Flota 2017
Kobieca Flota 2017
Kobieca Flota 2017
Kobieca Flota 2017

Poziom tegorocznej edycji podniosły liczne partnerstwa: Alphabet, Mercedes-Benz Warszawa, Mercedes-Benz Polska oraz partner technologiczny: Brumgo.com. Pojawili sie również Volvo Car Poland, Toyota Polska, Ford Polska, Grupa Krotoski-Cichy Nadarzyn / Wolica, Škoda Plichta, SEAT Plichta, Volkswagen Samochody Użytkowe, Hitachi Capital Polska, Renault PL, Hyundai Polska, Volkswagen Financial Services Polska, MINI Traficar.

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.