Kłótnie w aucie?

Każdemu z nas zdarzają się drobne sprzeczki w samochodzie czy to z partnerem czy z małżonkiem. Tesco Cars postanowiło zbadać, co je powoduje.

[autor zdjęcia]

Ile razy słyszeliście słowa „Jedziesz za szybko!” albo, „Dlaczego tu nie skręcasz?!”. Wyruszając ze swoją drugą połówką w dalszych podróży musimy się liczyć z tym, że może dojść do kłótni, która przekształci naszą początkowo przyjemną wycieczkę w koszmar.

Według brytyjskiej firmy Tesco Cars najwięcej nieporozumień, bo aż 22,72 % wywołuje nadmierna prędkość. Na drugim miejscu z wynikiem 18,01 % znalazło się wybieranie złej drogi, kolejną wysoko punktowaną przyczyną jest jazda zbyt blisko samochodu, który znajduje się tuż przed nami.

Do sprzeczek doprowadzają również takie czynniki jak: zbyt agresywna jazda, parkowanie, wybór stacji radiowej, jazda zbyt wolna czy dzieci kłócące się z tyłu.

Spoglądając na wszystkie te składniki, należy się zastanowić czy nie lepiej byłoby wybrać pociągu. Bo tam przynajmniej można się wyłączyć z książką w ręku i spokojnie dojechać do celu bez niepotrzebnych scysji.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze