Klimatyzacja pachnąca lasem

Jeszcze niedawno klimatyzacja była marzeniem, a teraz są w nią wyposażone praktycznie wszystkie nowe samochody. Jednak nadal mamy o czym marzyć. Zapach lasu w środku samochodu? Byłoby miło...

Aromatyczna klimatyzacja…
fot. Infiniti

„Forest Air” to nowy system klimatyzacji opracowany przez firmę Infiniti, który na stałe ma zagościć w nowych modelach marki. Ten nietypowy układ „leśnego powietrza”, wyposażony w wewnętrzne i zewnętrzne czujniki ma za zadanie zapewnić właściwy poziom wilgotności w środku pojazdu, chroni też pasażerów samochodu przed nieprzyjemnymi zapachami – wykrywając smrodliwe wonie, czujniki zamykają wloty powietrza, a już zanieczyszczone powietrze znajdujące się wewnątrz auta, wydalają poza kabinę.

„Forest air” jest nie tylko układem dbającym o komfort jazdy, ale i o bezpieczeństwo alergików. Jak zapowiada producent, zamontowany w Infiniti nowy system klimatyzacji wraz z filtrem (z włókien nasion winogron) zapobiega przedostawaniu się do wnętrza samochodu alergenów i zatrzymuje ich aż o 88% więcej niż tradycyjny filtr!

No i na koniec najważniejsze i najmilsze – klimatyzacja zapewnia podróżującym samochodem przepiękny zapach lasu. Jesteście to sobie w stanie wyobrazić? Teraz tylko czekać na inne zapachy, może zapach morskiej bryzy albo świeżych kwiatów?

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze