Klaudia Podkalicka przed startem w Baja Żagań 2013

W nadchodzący weekend odbędzie się finałowa runda Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych – Baja Żagań. Klaudia Podkalicka razem ze swoim pilotem Piotrem Binasiem ma szansę na tytuł II Vice Mistrza w grupie samochodów produkcyjnych T2.

Tym samym, zespół może zdobyć kolejny tytuł. Cel jest jasny. Teraz czas na jego wykonanie.

Klaudia Podkalicka:
„Nie mogę się doczekać startu w tym rajdzie. Wracam na odcinki! Walka o tytuł Vice Mistrza to wielkie wyzwawnie dla naszego zespołu. Jesteśmy przygotowani na walkę blacha w blachę. Oczywiście będzie to trudne w rajdach Cross-Country, ale takie sytuacje się zdarzały. Jest kilku pretendentów do tytułu, my jednak nie oddamy go łatwo! Z Piotrem jedzie się bardzo dobrze, znamy swoje tempo i możliwości.  Oczywiście należy spojrzeć także chłodno na wynik, który chcemy osiągnać, ponieważ rajdy terenowe są nieprzewidywalne. Na odcinkach zdarzyć się może wszystko. Dodatkowo ściganie w trudnych warunkach to poważny test sprzętu, którym jedziemy. Na chwilę obecną mogę powiedzieć, że jesteśmy przygotowani w 100%. Nasze plany zweryfikują warunki, w jakich przyjdzie nam rywalizować. Celem zespołu otoMoto Team jest pudło i po to tam jedziemy! Zapraszam do śledzenia mojego profilu fb (facebook.com/klaudiapodkalicka), na którym na bieżąco będziemy informować, co się dzieje na odcinkach. Trzymajcie kciuki, bardzo są potrzebne. Bez nich jedzie się zdecydowanie gorzej.

Piotr Binaś:
„Kolejny start z Klaudią w tym sezonie to dla nas ogromne wyzwanie. Walczymy o tytuł II Vice Mistrza. Tym samym nasze nastawienie na dobry wynik jest bardzo mocne. Baja Żagań to nowa runda RMPST, co powoduje, że możemy spodziewać się wszystkiego. Po ostatnim starcie na Baja Poland w Szczecinie znamy nasze tempo, wiemy gdzie jest nasze miejsce, ponieważ rywalizacja była na światowym poziomie. Nie będzie inaczej w Żaganiu. Jesteśmy przygotowani, zmobilizowani i gotowi na ciężką pracę. Jazda z Klaudią to z pewnością nie jazda z „subtelną i delikatną kobietą” 🙂 Ona lubi dużą prędkość, zna swoje możlwości i limity, co pozwala na optymizm i stawianie  naszego zespołu na czołowych miejscach. Będziemy walczyć do końca, mamy jasno sprecyzowany plan, który jedziemy wykonać w 100%. Odcinki to zweryfikują, a my zrobimy wszystko żeby ta weryfikacja nastąpiła na naszą korzyść.

Klaudia Podkalicka
fot. Otomoto

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze