Klaudia Podkalicka na trasach rajdu Baja Drawsko

Sezon RMPST załoga Klaudia Podkalicka / Piotr Binaś roczyna od startu w rajdzie Baja Drawsko.

Klaudia Podkalicka szykuje się do rajdu Baja Drawsko.
fot. Michał Zbikowski

Odcinki poligonu załoga wspomina bardzo dobrze z zeszłego sezonu. Druga pozycja w klasie T2 to jest wynik, który będą pamiętać bardzo długo. Czy poprawią go na Baja Drawsko? Są zdecydowani, bardzo dobrze przygotowani i zawsze bojowo nastawieni.

Klaudia Podkalicka
Otwieramy sezon 2014! Cieszę się ogromnie, że pierwszy start zostanie rozegrany praktycznie w domu. Znamy Poligon Drawski z rajdu Baja Poland. To świetna inicjatywa dla nas wszystkich! Mamy dwie imprezy w Rajdowych Mistrzostwach Polski Samochodów Terenowych w naszym województwie. Zawsze będą to dla mnie wyjatkowe starty, ponieważ wielu kibiców na odcinkach to największy atut tych rajdów. Z Piotrem wracamy do rywalizacji. Jesteśmy bardzo dobrze przygotowani i zamierzamy pobić nasz wynik z zeszłego roku, gdzie udało się dojechać na drugiej pozycji w klasie T2 podczas rajdu Baja Poland. Auto przeszło gruntowny remont u naszego partnera CARMONT. Chłopaki pracowali przy moim Mitsu wiele tygodni aby przygotować go do pierwszego startu. Jestem nastawiona bojowo i chcę walczyc o jak najwyższe pozycje. To pierwszy start w tym sezonie Jak będzie? Rajd pokaże. To są nieprzewidywalne trasy, bardzo trudne technicznie. Zawsze chcę dojechać jak najwyżej.Trzymajcie mocno kciuki. Rajdówka otoMoto Team gotowa na Baja Drawsko!

Piotr Binaś
Razem z Klaudią przejechaliśmy już wiele kilometrów na odcinkach rajdowych. Znamy swoje wymagania…To piekielnie szybka dziewczyna i jak sprzęt pozwala, zawsze jesteśmy wysoko. Mnie pozostaje dobrze dyktować i kontrolować sytuację w rajdówce. Jesteśmy zespołem od wielu lat i liczymy na dobrą pozycję podczas tego wydarzenia. Odcinki poligonu są wyjatkowo zdradliwe, ale Klaudia jest na nich wbardzo szybka. My chcemy wygrywać. Na taki wynik stawiamy podczas rajdu Baja Drawko. Jesteśmy gotowi na piękne widowisko sportowe. Startujemy już dzisiaj! Drodzy kibice, czekamy na odcinkach.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze