Klaudia Podkalicka i Joanna Miller na VERVA Street Racing

15 września na trasie VERVA Street Racing przed polską publicznością zaprezentują się wielokrotni triumfatorzy Rajdu Dakar, a także, oczywiście, Orlen Team. Podczas tego wielkiego motoryzacyjnego show nie zabraknie również kobiecych akcentów: pojawią się Joanna Miller i Klaudia Podkalicka.  

Na trasie VERVA Street Racing zobaczymy Marca Comę, który w Rajdzie Dakar zwyciężył trzykrotnie, jak również Rubena Farię i Heldera Rodriguesa, zdobywcę tytułu portugalskiego Sportowca Roku w 2011 – pokonał wtedy samego Cristiano Ronaldo.  

Do rywalizacji staną też najlepsi polscy motocykliści: Jacek Czachor, Marek Dąbrowski i Kuba Przygoński.

Pojawią się kierowcy, których wielbiciele sportów motorowych dobrze znają z udanych startów zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami, m.in. Szymon Ruta, Grzegorz Bębenek i Grzegorz Grono.

Klaudia Podkalicka
fot. materiały zawodniczki

Nas jednak najbardziej cieszy zapowiedziany udział pań. Z mężczyznami będą się mierzyć Joanna Miller, uczestniczka Mistrzostw Świata Kobiet w Motocrossie i zdobywczyni Pucharu Polski Kobiet; oraz Klaudia Podkalicka, startująca w Mistrzostwach Polski oraz Europy Cross Country, która poprowadzi po ulicznym torze Mitsubishi Pajero.

Joanna Miller
fot. materiały zawodniczki

Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Bilety na trybuny i Pit Party w cenie 69 zł można kupić za pośrednictwem sklepu internetowego www.ebilet.pl 

 

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Zapraszamy na Joanny FanPage na facebook: http://www.facebook.com/joannamillermotocross

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze