Klasa Kobiet na zawodach Hard Enduro Beskid HERO 2020!
Nadszedł ten czas! Czas ogłoszenia informacji, na którą czekał każdy fan off-roadowej rywalizacji w naszym kraju.
Już 5-7 czerwca czeka Was kolejna, czwarta już edycja najbardziej ekstremalnych zawodów hard enduro w Polsce. Trzy dni karkołomnej batalii z czasem, wymagającym górskim terenem oraz gotowymi na zaciętą rywalizację zawodnikami, w aż sześciu kategoriach startowych: PRO, EXPERT, EXPERT MASTERS, HOBBY, HOBBY MASTERS oraz KOBIETY.
Znacie już datę zawodów, jednak z pewnością na myśl nasuwa się Wam kolejne pytanie – kiedy ruszają zapisy? A my, jak to w hard enduro – nie tracimy czasu i odpalamy je już w przyszłym tygodniu. Dokładny termin zostanie opublikowany w poniedziałek rano. Czekać na Was będzie 360 miejsc startowych, jednak pamiętajcie – kto pierwszy ten lepszy!
Więcej informacji: http://www.beskidhero.com/
Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/844590946003060/
Facebook: https://web.facebook.com/BeskidHERO/
Najnowsze
-
Wojna o obwodnicę Warszawy. Mieszkańcy blokują jeden z wariantów S50 – którędy pobiegnie trasa?
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad prowadzi zaawansowane prace nad Obwodnicą Aglomeracji Warszawskiej – inwestycją, która otoczy stolicę drogowym pierścieniem o długości blisko 160 kilometrów. Właśnie ogłoszono nowe przetargi, a władze drogowe przedstawiły precyzyjny harmonogram dla poszczególnych odcinków. -
Samochody elektryczne: 370 mld zł strat w rok. Co poszło nie tak? Koncerny wracają do spalinówek i toną w długach
-
Oto najwyższa estakada w Polsce – 80 metrów nad ziemią! Rakieta Falcon 9 mogłaby się zmieścić pod spodem
-
Mercedes VLE: luksusowa limuzyna, van, a może statek kosmiczny? Dokąd zmierzasz motoryzacjo…
-
Xpeng P7+ za 198 tys. zł: luksus jak w Porsche i ładowanie w 12 min. Testowałam go w Chinach – Tesla ma się czego obawiać!
Zostaw komentarz: