Kino i gralnia na czterech kółkach – obejrzyj!

Olbrzymia plazma i głośniki, podręczna lodówka na zimną Colę i wygodne fotele to definicja dobrego domowego kina. Wystarczy dodać do tego cztery konsole Xbox 360 by mieć również dobre miejsce do grania, co ciekawe... na czterech kółkach.

Kino, samochód, gralnia?
fot. SEMA CAR SHOWS

Toyota Tacoma All Terrain Gamer to idealne miejsce dla kinomaniaków i graczy, a zarazem pojazd z pogranicza samochodów użytkowych i pojazdów futurystycznych – bliżej mu jednak do tej pierwszej kategorii. Choć nie przyzwyczailiśmy się by samochody spełniały aż tak wiele funkcji i potrafiły sprostać naszym nawet najbardziej niesamowitym potrzebom, czasy się zmieniają i nawet kino czy kącik do grania da się teraz przenieść na cztery kółka. Toyota wie coś o tym…

ATG wyposażony jest w cztery 24 calowe monitory Samsunga, cztery konsole Xbox 360 Elite, wzmacniacz, subwoofer, osiem głośników oraz lodówkę. W wersji zaprezentowanej na SEMA CAR SHOWS 2009 w Las Vegas tył auta zdobi 66 calowa plazma Sharp. Tacoma zwraca uwagę ciekawą stylistyką, kolorem nadwozia i oryginalnym, wymalowanym wzorem.

Na razie auto będzie służyć jako pojazd reklamowy, prezentowany podczas eventów. Czy kiedyś posłuży na kempingach jako kino? To się dopiero okaże – na razie zapraszamy na krótką prezentację.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze