Kierownica na iPhone lub iPod dla dziecka

Boisz się oddać swojemu dziecku Twoją ukochaną "zabawkę", czyli telefon iphone lub iPod? Nie chcesz, żeby odgryzało przyciski głośności, czy włącznik telefonu? Teraz możesz całość urządzenia schronić w sprytnym pokrowcu w stylu kierownicy. Niech się dziecko przyzwyczaja od małego...

Fisher Price iPhone case 
fot. Fisher Price

Niestety cała zabawka kosztuje 667 złotych – muszisz ocenić, czy to Ci się opłaca. Jednak spokój ducha, że dziecku się nic nie stanie, a przy okazji może bawić się urządzenie bezpiecznie, jest ponoć bezcenny. Osłona na małych rozmiarów produkty Apple wypuścił producent zabawek dla dzieci Fisher Price.

Ale nie tylko o Twój spokój chodzi: dziecko może grać w gry na iPhone, oglądać bajki na iPodzie no i najważniejsze – przyzwyczajać się do trzymania kierownicy, czyli to co tygryski lubią najbardziej!

Oczywiście przycisk „home”, czy „menu” można zablokować na czas zabawy, przez co nasza pociecha nie wykona rozmów z naszymi znajomymi lub pracodawcą. Osłona zabezpieczy Twoją zabawkę przed ślinieniem, gryzieniem, kapaniem z nosa, czy innymi atrakcjami, jakie maluch może dostarczyć urządzeniu.

Fisher Price dostarcza osłonę z instrukcją ściągnięcia aplikacji z Apple Store na gry i zabawy dla Twojego dziecka, oraz poprawne zablokowanie przycisku głównego.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze