Kierowcy ignorują pojazd uprzywilejowany

Kierowcy ignorują pojazd uprzywilejowany
Każdy kierujący, widząc pojazd uprzywilejowany, ma obowiązek ułatwić mu przejazd. Jak to wygląda w praktyce, można zobaczyć na tym nagraniu.

Zdarzenie miało miejsce we Wrocławiu na rondzie Regana. Na nagraniu widzimy jak samochody i motocykl wjeżdżają na skrzyżowanie, mając zielone światło, a z prawej strony pojawia się pojazd uprzywilejowany. Jak reagują kierowcy?

Nijak. Jadą dalej. Jedynym, który zachował się prawidłowo, był kierujący Mercedesem, nagrywający całe zajście. Dopiero kiedy wszyscy pokonali rondo, ambulans mógł pojechać dalej.

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.