Kierowca tira wyprzedza. I kto odważy się mu przeszkodzić?

Duży na drodze może więcej? W sumie tak, bo kto ma ochotę zginąć przez kierowcę, który czuje się panem drogi?

Wyprzedzanie się tirów na drogach dwupasmowych trwa zwykle długo i jest irytujące dla innych kierujących. Z tego też powodu taki manewr jest bardzo trudny do wykonania na drodze jednopasmowej. Chyba, że jest się kierowcą uwiecznionym na tym nagraniu.

Kierujący tirem rozpoczął wyprzedzanie i po prostu je kontynuował. Kierowcy jadący z naprzeciwka musieli ratować się ucieczką na pobocze, żeby uniknąć czołowego (śmiertelnego) wypadku. Bohater tego nagrania najwyraźniej nie widział w swoim manewrze niczego złego.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Jednego razu uslyszalem od kierowcy ciezarowki ze on jak tak wyprzedza to na bazie jest 10 min szybciej i z jego obliczen mu wyszlo ze w domu z rodzina w tyg spwdza godzine wiecej… rozumiecie? Ignoranctwo pelna gebato po co taki typ sie za to bierze…

Anonymous - 5 marca 2021

Totalny debil,powinien stracić prawko

Anonymous - 5 marca 2021

A wy z tych osobowek jak święte krowy wjechać przed ciężarówkę i schamowac do zera pedały.! A co ciężarówka już nie może wyprzedzać tylko osobowce trzeba zjechać. Ten co nakręcił ten film to burak

Anonymous - 5 marca 2021

Wstyd mi że tacy ludzie pracują w tym samym zawodzie co ja.

Anonymous - 5 marca 2021

I by tak wszyscy w ciezarowkach mysleli bylo by bezpiecznie. Bo kierowca Tira musi to czuć i lubić ta pracę. Ja do Tirów nic nie mam kierowcy mają cierpliwość wstosunku do puszek .

Anonymous - 5 marca 2021

To jest standardem w krajach typu Litwa, Łotwa
Choć przyznam, że powinni to ścigać i dobitnie karać stwarzał ogromne zagrożenie

Anonymous - 5 marca 2021

Jeb się dziwko

Anonymous - 5 marca 2021

Głupia szmata

Anonymous - 5 marca 2021

Trzeba być baranem bez wyobraźn

Anonymous - 5 marca 2021

Bez przesady.. pobocze bylo szerokie i nikomu nie groziło szczególne niebezpieczeństwo. A w ogóle szczytem głupoty jest wprowadzenie zakazu wyprzedzania dla TIRow. Zobaczycie dopiero jak się zakorkują autostrady. Prawy pas to będzie konwój ciężarówek a nie każda osobówką będzie jechała 140… Więc będziemy jechali przez 20 km za jełopem 90 na/h. Powinni natomiast wprowadzić nakaz aby wyprzedzany kierowca ciężarówki zmniejszył prędkość. Dużo lepsze rozwiazanie

Anonymous - 5 marca 2021

I gdzie nasza policja

Anonymous - 5 marca 2021

I gdzie nasza policja

Anonymous - 5 marca 2021

Ciekawe osle kto ci więcej zrobi tir czy osobowa chyba tirowiec bezmozgowiec jestes

Anonymous - 5 marca 2021

Co najmniej 50 tyś złotych kary za pierwszy raz zatrzymania takiego kierowcy!!!

Anonymous - 5 marca 2021

Jestem kierowca ciężarówki. To co robi mój,, kolega” uchwycone na tym filmie to poprostu bandytyzm. Kogoś takiego nawet nie powinno nazywać się kierowcą i należy z całą stanowczością ścigać i karać takich psychoptow…….

Anonymous - 5 marca 2021

To jedź do szfaba

Anonymous - 5 marca 2021

Film przwslac policji Takich debilnych jest o wiele wiecej na drogach

Anonymous - 5 marca 2021

Taka cipa jak ty nie powinna się w ogóle wypowiadać bo widać po wpisie że nawet prawka nie masz

Anonymous - 5 marca 2021

Autor wywołuje niepotrzebnie aferę bo takie manewry to normalka…. Idź Ty się baranie palnij w łeb. Dzięki takim jak Ty nic na lepsze nigdy się nie zmieni.

Anonymous - 5 marca 2021

Spowodowanie zagrozenia w ruchu lądowym… i po prawku… jeb jeb jeb

Anonymous - 5 marca 2021

Prawda leży po środku ale kierowcy dużych czują się pewniej na drodze…

Anonymous - 5 marca 2021

A gdzie to.bylo ?
W Kanadzie?

Anonymous - 5 marca 2021

A gdzie to.bylo ?
W Kanadzie?

Anonymous - 5 marca 2021

Nie mam kamery ale to co widzę co robią debile z osobowek to ręce opadają, poza tym wyprzedzanie w tym miejscu było dozwolone, a tobie baranie z osobowki nic się nie stało jak 15sek.poczekales wsioku malo jeździsz mało widzisz kmiocie, i nie porównujcie Niemiec do Polski tam się kierowców szanuje

Anonymous - 5 marca 2021

Kierowca na filmiku zachował się nie odpowiedzialnie bez dwóch zdań. Ja natomiast mam pytanie do autora. Dlaczego tyle artykułów w sieci wyraźnie piętnuje kierowców ciężarówek w często agresywny sposób z nie wybrednymi tytułami? Takie teksty zaostrzają już i tak ogromną agresję jaka narosła wobec zawodowych kierowców. Z doświadczenia wiem że na codzień na drogach spotyka się idiotów zarówno w małych jak i dużych pojazdach i niestety ale niebezpiecznych zachowań na drodze dopuszczają się na drodze najczęściej ci w małych. Często jeżdżący slalomem pomiędzy ciężarówkami ważącymi 40 ton, długimi na 16,5 metra w których kierowca ma o wiele mniejsze pole widzenia zwłaszcza jeśli chodzi o tył i boki pojazdu. Jeżdżą sobie na zderzaku ciężarówki nie zdając sobie sprawy że są wtedy „niewidzialni”. Wyprzedzają duże auta po czym gwałtownie hamują ryzykując katastrofę drogową bo 40 ton nie zatrzyma się w miejscu. Jeżdżę dużym i codziennie mam stres żeby jakiegoś małego z ułańską fantazją i pałą z fizyki nie zabić na drodze. Proponuję skończyć z agresją, więcej empatii i zrozumienia dla ludzi którzy wykonują ciężki i odpowiedzialny zawód.

Anonymous - 5 marca 2021

to prawda a najgorsze że nic się szybko nie zmieni

Anonymous - 5 marca 2021

Jak może wyprzedzać inne auto jadące 120 km/h jak on może jechać 90km/h? Powinni tylko jeździć prawym pasem bez możliwości wyprzedzania, jak ktoś jedzie 200 na prawym to 190 chyba starczy?

Anonymous - 5 marca 2021

Anonymous - 5 marca 2021

Do autora. Spójrz człowieku jak dzielisz ludzi i prowokujesz agresję. Czytam komentarze : ” wy debile tirowcy…..” ” nie bo wy debile w małych…..” NIE MA ŻADNEGO MY I WY. Są użytkownicy dróg. Ciężarówki, osobówki, motocykliści, roweżysci, traktorzyści…… Wszyscy korzystamy z dróg i wszyscy odpowiadamy za bezpieczeństwo i kulturę na drogach. I jak w każdej społeczności trafiają się nieodpowiedzialnie ludzie. Nie pozwólmy żeby takie debilne artykuły wyzwalały w nas agresję. Wyciągamy wnioski, poświęćmy chwilę na refleksje zamiast szukać okazji do generalizowania i kierunkowania agresji a to małych do dużych, albo wszystkich do motocyklistów a to motocyklistów do innych itp. Ludzie więcej wzajemnego szacunku, więcej kultury, więcej człowieczeństwa a będzie lepiej, bezpieczniej.

Anonymous - 5 marca 2021

Uwielbiam kierowców ciężarówek i te wielkie ciężarówki jadące super , łóżka w kabinie też są ok haha

Anonymous - 5 marca 2021

Pusta ciężarówka owszem ale nabita do 40 ton NIE MA SZANS. Jeśli tak uważasz to przespałeś lekcje fizyki. Właśnie ludzie o takiej wyobraźni jak ty giną bo przed zjazdem z drogi muszą „łyknąć” tego tira a potem hamować żeby na zjeździe nie wypaść. Polecam korepetycje z fizyki albo kurs C+E i po dwóch dniach jeżdżenia odszczekasz te głupoty. Pozdrawiam

Anonymous - 5 marca 2021

Jeżdżę dużym i mogę Ci kolego odpowiedzieć na te bzdury. Czuję się o wiele pewniej jadąc osobówką, w każdej chwili mogę gwałtownie zahamować bez ryzyka że przeszło 30ton przypięte do dupy zacznie szaleć i pozabija ludzi, w każdej chwili mogę wykonać gwałtowny manewr bez ryzyka że naczepa pod ciężarem przewróci się na 4 osobówki które akurat teraz muszą mnie wyprzedzać i w końcu widząc że hamowanie nie uchroni mnie przed kolizją mogę gwałtownie przyspieszyć i uciec czego w ciężarówkę nie zrobisz. Jadę osobówką i zawsze widzę co się dzieje za mną, takiego luksusu nie mam gdy dwie osobówki siądą mi na ogonie ciężarówki ja ich wtedy NIE WIDZĘ dopuki nie zaczną się wychylać do wyprzedzania. Masz rację jest tyle powodów żeby czuć się pewniej w ciężarowy (ironia).

Anonymous - 5 marca 2021

Niech wprowadzą. Będziesz kolego jechał za piecdziesiecioma ciężarówkami drogą krajową albo zaryzykujesz wjechanie pomiędzy kilka ciężarówek a jak ten przed tobą stanie to na papier przerobi cię nie 40 a 160 ton. A na naszej dwupasmowej „autostradzie” będziesz jechał lewym tak szybko jak szybko będzie jechała najwolniejsza osobówka a widziałem już mistrzów jadących 70 km/h a na prawym pasie miejsca nie będzie dla nich.

Anonymous - 5 marca 2021

Dopiero będziecie rwać włosy z głowy jak Janusz z Grażyną zaczną wyprzedzać na A4 swoją Skodą Favorit z prędkością 91 bo Janusz się boi szybciej a z waszych 250 koni 200 będzie czekać w stajni aż Janusz dojedzie do celu. Buchachacha.

Anonymous - 5 marca 2021

Jeżdżę po tych autostradach i wyprzedzania przez kilka kilometrów jeszcze nie widziałem jak żyje. Chyba że te kilka kilometrów to proporcjonalnie do 20cm twojego członka w oczach okłamywanej dziewczyny. Bajki snujesz. Często temat wyprzedzania przez ciężarówki jest poruszany od lat więc kiedyś przez długi czas z ciekawości mierzyłem drogę wyprzedzania po słupkach. Rekordzista pokonał przy wyprzedzania 800 metrów ale zazwyczaj było to pomiędzy 300-400 metrów co przy prędkości 90km/h zajmuje tak niewiele czasu że każda osobówka czekając na koniec tego manewró odrobi straty w ciągu dwóch minut. Dodam że osobówka nie musi zjechać na parking 15 km od domu i nocować w aucie bo czas pracy się skończył na tacho. Więcej zrozumienia dla zawodowych kierowców.

Anonymous - 5 marca 2021

Cały ten hejt nie miałby miejsca bdyby na kursach prawa jazdy każdej kategorii kursant miał możliwość spędzenia 1h jeżdżąc pojazdem każdej kategorii żeby zobaczyć drogę i innych użytkowników dróg z za kierownicy każdego pojazdu. Wszyscy poznaliby zalety i wady prowadzenia każdego pojazdu i bardziej świadomie podchodziliby do tego co dzieje się na drodze z udziałem różnych pojazdów o różnych zaletach i ograniczeniach. Może to spowodowałoby zamiast „ten Ch.. j mi zjechał drogę” to „Nie będę tak jechał obok bo on mnie nie widzi…” albo zamiast „Ch.. j za długo wyprzedzał to ja go teraz wychamuje” to ” Wyprzedzał pewnie bo mu się czas na tacho kończy a 2 tyg żony nie widział i nie zobaczy jak nie przycisnie 2h żeby nie stanąć na parkingu 10km od domu.” Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Usiądziecie w pojeździe każdej kategorii i okaże się że wiele sytuacji przestanie was denerwować, wykarzecie więcej zrozumienia i zarazem kultury. Pozdrawiam kierowców wszystkich kategorii.

Anonymous - 5 marca 2021

Takiemu debilowi powinno się zabrać prawko ja chętnie porwałbym cymbalła na parkingu i robił ryja

Anonymous - 5 marca 2021

Statystyki są bezlitosnie. Kierowcy osobówek powodują wielokrotnie więcej wypadków z uwzględnieniem procentowy ilości pojazdów ciężarowych do ilości osobówek. To wiele mówi o umiejętnościach i znajomości przepisów u kierowców osobówek które są zwrotniejsze, szybsze, lżejsze, łatwiejsze do zatrzymania, mają lepszą widoczność i przegląd sytuacji a mimo to zabijają siebie i innych każdego dnia. Teraz wsadzić takiego kierowcę do ciężarówki i kataklizm gotowy. Ostatnio 50cio letni kierowca osobówki tłumaczył mi że zasada prawej ręki to martwy przepis CZY WY TO OGARNIACIE? Każdy zapytany jaką prędkością może jechać na drodze ekspresowej o dwóch lub więcej jezdniach w tym samym kierunku odpowiadał 100 km/h JA SIĘ PYTAM KTO DAŁ IM PRAWO JAZDY. Zawodowi kierowcy bywają różni ale jedno jest pewne, ich doświadczenie i znajomość przepisów jest o niebo większe od kierowców osobówek (oczywiście większości, nie wszystkich). A debile trafiają się w każdej grupie społecznej i nie mamy na to wpływu. Pozdrawiam wszystkich sędziów.

Anonymous - 5 marca 2021

Ty chyba nie byłeś nigdy w Niemczech. Albo dawno. Jeżdżę tu na co dzień. Też się dzieją cuda i to jeszcze większe.

Anonymous - 5 marca 2021

Naprawdę popatrzcie na siebie kończy się pas wloczeniowy który jest długi i do samego końca byle jeszcze jednego wyminac a calala reszta hamuje bo cwaniak się wciska

Anonymous - 5 marca 2021

Tak się nie powinno robić jednak ci z osobowe robią to samo byle tylko jeszcze jedne auto wyprzedzić ciekawe czy tak też egzamin zdawał

Anonymous - 5 marca 2021

Ja jeżdżę dużo po Polsce i nie potrzebuje tego co dzieje sie u Adolfa ale za to co zrobił ten utas powinno się zamykać

Anonymous - 5 marca 2021

Nie cb porównuj gnoju Niemiec do katolicyzmu. Oni przegrali wojnę i mają swoje prawa, po huj tam jedziesz katoliku i chcecie jeszcze jakieś odszkodowania mi kto zapłaci za spalone budynki i domy dziadków z akcji Wisła. Pozdrawiam

Anonymous - 5 marca 2021

Jeszcze jedno pojedż do FEDERACJI Rosyjskiej tam cię Polaczku nauczą kultury jazdy i zachowania. Ha ha ha

Anonymous - 5 marca 2021

W nocy ze środy na czwartek kierowca audi z niewyjaśnionych przyczyn zjechał prosto pod rozpędzoną ciężarówkę.Z kolei w na Lubelszczyźnie jadący volkswagenem śmiertelnie potrącił pieszego. Zdarzenie miało miejsce w miejscowości Zemborzyce Tereszyńskie. to tylko 2 z danego dnia A jest ich więcej dużo więcej tak jeżdżą osobowymi.

Anonymous - 5 marca 2021

Powinni zabrac prawko szalony albo głupi

Anonymous - 5 marca 2021

Olej na tłoki i poszedł lewym. Ten tir co był wyprzedzany zjechał na awaryjny i osobówki też zjechały to wielki szacun dla tych kierowców bo czas goni,a każdy chce wrócić do domu po tygodniowej rozłące z rodziną,a nie stać 200km od domu na parkingu. Więcej takich kierowców co wiedzą,że można przejechać przez linię ciągłą i nie robią z tego problemu,a ten co to nagrywał to widocznie pusto w głowie ma i najwidoczniej nie wie,że ciągła linia nie gryzie.

Anonymous - 5 marca 2021

Wprowadzić zakaz wyprzedzania tirów masakra….

Anonymous - 5 marca 2021

Wprowadzić zakaz wyprzedzania tirów masakra….

Anonymous - 5 marca 2021

Masz cos do ludzi wierzacych losiu ?

Anonymous - 5 marca 2021

Poprostu tacy to debile

Anonymous - 5 marca 2021

Nie jezdzisz LKW nie pierdol co jest w niemcach za kara bo fantazjujecie łącznie z tym asiorem co ten artykuł pisoł najlepsi są ci co wypowiadajom sie nie wiedząc o co chodzi to czamu ty wyprzedzosz bez tacha inne auto jedz za nim 700km i nie wyprzedzej

Anonymous - 5 marca 2021

Nie jezdzisz LKW nie pierdol co jest w niemcach za kara bo fantazjujecie łącznie z tym asiorem co ten artykuł pisoł najlepsi są ci co wypowiadajom sie nie wiedząc o co chodzi to czamu ty wyprzedzosz bez tacha inne auto jedz za nim 700km i nie wyprzedzej

Anonymous - 5 marca 2021

Jezu ludzie gdybyście wiedzieli czemu kierowcy wyprzedzają się nawzajem to byście nie spinali o to dupy ciężarówka ma coś takiego jak tachograf i on rejestruje czas on ma to w dupie że jedziesz 10 20 80 czy 89 km/h

Anonymous - 5 marca 2021

A wy tymi małymi autami nie wyprzedzacie tak? Najpierw zajmijcie się sobą potem innymi.

Anonymous - 5 marca 2021

Głupi jesteś sprawna ciężarówka ma krótszą drogę hamowania od osobówki , poczytaj doucz się i dopiero komentuj..

Anonymous - 5 marca 2021

poprostu debil

Anonymous - 5 marca 2021

Debil

Anonymous - 5 marca 2021

Ale z ciebie zwis.

Anonymous - 5 marca 2021

Ot polsza. Ale za piwko i rowerek to pierdel murowany…

Anonymous - 5 marca 2021

Domin jesteś TĘPY,Ślepy czy udajesz nie normalnego!!!!????

Anonymous - 5 marca 2021

Domin jesteś TĘPY,Ślepy czy udajesz nie normalnego!!!!????

Anonymous - 5 marca 2021

Tir to konwencja . Inteligencie . Ciezarowka to moze byc zespol pojazdow o dupuszczalnej masie calkowitej do 40 000 kg w ktorej sklada sie samochod dwu czlonowy . Samochod ciezarowy z przyczepa lub samochod dwu czlonowy czolowy gdzie wchodzi w sklad ciagnika siodlowego z naczepa.

Anonymous - 5 marca 2021

Tak samo powinni tobie i kierowcom osobowek zabierac prawko za zagrorzenie w katastrofie londowej poprzez zajezdzanie drogi poprzedzajacej ciezarowke. Gdzie w poj. Osobowym masa wynosi 2t a w poj. Ciezarowym okolo 40t i droga hamowania jest o wiele wieksza . Tak zginela rodzina pod szczecinem ktos sie wpierdolil pod sam. Ciezarowy i zacza gwaltownie hamować . Przykre jest to ze w pl sa takie tumoki tylko z kat . B albo maja wiecej ale tylko osobowkami sie poruszaja

Anonymous - 5 marca 2021

Więc co zrobić…? Bo piszesz chaotycznie

Anonymous - 5 marca 2021

A Ty jesteś tak bystry że łapiesz ironię w mig

Anonymous - 5 marca 2021

Zawsze się pisze o ciężarówka A dlaczego nigdy o osobówkach co zjeżdżają drogę i wymuszają pierwszeństwo?! Jakieś lobby czy co?! Co do sytuacji… Tak jak by osobowki nie robiły takiego manewr i każdy co tu neguje jest zapewne wzorowym kierowcą…

Anonymous - 5 marca 2021

Debil do potęgi takiemu to nie mandat i prawko zabrać tylko ten głupi dekiel stłuc na kwaśne jabłko.

Anonymous - 5 marca 2021

Kolego cokolwiek by nie napisać to hejt z osobówek nadal będzie miał się za święte krowy co wiedzą wszystko najlepiej

Anonymous - 5 marca 2021

Zgadza się
Kolejny artykuł Pisany przez cymbała

Anonymous - 5 marca 2021

Takiemu utasowi zabrac prawo jazdy dożywotnio i nie pozwolić aby kiedykolwiek miał w rękach kierownicę

Anonymous - 5 marca 2021

W osobowkach taki sam kaganiec i nie będzie problemu nigdzie

Anonymous - 5 marca 2021

W pełni zgadzam się z Tobą kolego ale niestety jeśli nadal będzie mentalność kierowców z osobówek taka i brak wyobraźni to nadal będą takie hejty.

Anonymous - 5 marca 2021

Bandyci są w dużych i małych z tym że w małych jest ich znacznie więcej
A tak na marginesie to autor filmu wywołuje niepotrzebnie aferę bo takie manewry to normalka na DK nie raz zjeżdżałem na pobocze ponieważ osobowki lecą środkiem wyprzedzając ciężarówki. rozumiem że mogą lecieć szybciej i staram sie im nie utrudniać ale jeśli kierowca ciężarówki wyprzedza to już jest afera…

Anonymous - 5 marca 2021

Więc jak się czujesz będąc jebana bezmózgu

Anonymous - 5 marca 2021

Pewnie to byl litwin,albo łotysz oni mają po trzy życia

Anonymous - 5 marca 2021

Potocznie,masz duza glowe to nie znaczy ze jestes madry

Anonymous - 5 marca 2021

Domin a Wy nie bądźcie tacy mądrzy bo głupich zabraknie.

Anonymous - 5 marca 2021

Nie bądź taki mądry bo głupich zabraknie. Pewnie od wczoraj masz uprawnienia i świrujesz pawiana.

Anonymous - 5 marca 2021

Ja bym zamontował na ciągniku pług z napisem „ch..j wam w d..e” i kontynuował jazde pod prąd.

Anonymous - 5 marca 2021

Kirowca dużego z prawej z jechał bardziej w prawo żeby kierowca wyprzedzajacy nie zajmował całego pasa żeby mijając auta mogły swobodnie go minąć. Do tego kierowca wyprzedzany trochę zwolnił żeby manewr był wykonany szybciej. Tak się to robi. Obojętnie czy jedziesz dużym czy małym.

Anonymous - 5 marca 2021

A to już jeżdżący osobówkami i innymi busami nigdy i nigdzie nie widzieli wyprzedzającego PKV na „trzeciego” i podobnych sytuacji? Niech każdy zacznie od siebie i z czasem porządek sam się zrobi. Nie bronię tego kierowcy bo szkoda słów ale zacznijmy od siebie. Pozdrawiam wszystkich którzy jeżdżą tylko do „kościoła”.

Anonymous - 5 marca 2021

Ale jesteśmy w Polsce a nie w Niemczech

Anonymous - 5 marca 2021

Debil to autor artykułu od kiedy tirem się jeździ? Wiesz co to tir?

Anonymous - 5 marca 2021

Ja bym dał mandaty dla obu kierowców TIRów.
Jednemu za to że na pobocze zjechał, a drugiemu za ten bandycki manewr, dodatkowo kwity zabrać debilowi. Minimum 5 potencjalnych ofiar tego wybryku.

Anonymous - 5 marca 2021

Wprowadzić im całkowity zakaz wyprzedzania !
Kara 2000 polskich złociszy.
Lub wszyscy kaganiec do 80 km
Problem rozwiązany

Anonymous - 5 marca 2021

Wszędzie linie przerywane długa prosta kierowcy osobówek mieli dosyć miejsca by uniknąć zderzenia a wy tu zaraz jedziecie na niego że to bandyta i wogole no szkoda słów na was człowieki zachowujecie się jakby nie wiadomo co zrobił

Anonymous - 5 marca 2021

Właśnie przez takich giną ludzie

Anonymous - 5 marca 2021

Właśnie przez takich giną ludzie

Anonymous - 5 marca 2021

I takie debile jak tu mają prawo jazdy.?

Anonymous - 5 marca 2021

Kierowca TIR’a!Najpierw się dowiedz,doucz co to jest TIR a potem wypisuj bzdury.I nie obrażaj tych prawdziwych kierowców ciężarówek.W swoim doświadczeniu zawodowym kilkaset razy ustępowaniem,usuwałem się z drogi dla osobówek,które szły na”czołówkę” i nigdy nie płakałem,nie dokuczałem innym.Poprostu trochę empatii.My siedzimy koło 2m wyżej niż kierowcy osobówek i o wiele częściej musimy zwracać uwagę na małe auta,na Wasze bezpieczeństwo.Gdybyście Wy,z małych sutek choć trochę czasami pomyśleli o nas to by nie było wypadków.

Anonymous - 5 marca 2021

W Niemczech byłby zarzuty kryminalne x 5 mijanych aut. Utrata prawa jazdy. Drakońska kara a być może więzienie. U nas bandyci drogowi śpią niestety spokojnie.

Anonymous - 5 marca 2021

Powinni zabrać m prawko

Anonymous - 5 marca 2021

Zabić wyciągnąć z auta i spalowac kara pieniężna i zabranie pt jazdy żeby zdechł z głodu Dotkliwe kary

Anonymous - 5 marca 2021

Witam mam pytanie do redakcji co to jest ten tir???

Anonymous - 5 marca 2021

Pismaki nawet nie znają tego skrutu

Anonymous - 5 marca 2021

No kto jemu co zrobi? No kto?
Przekrocze 10km/h to prawko zabieraja. Nikomu sie nienarazajac. Nie wyprzedzajac poprostu na pustej drodze.

Anonymous - 5 marca 2021

No kto jemu co zrobi? No kto?
Przekrocze 10km/h to prawko zabieraja. Nikomu sie nienarazajac. Nie wyprzedzajac poprostu na pustej drodze.

Anonymous - 5 marca 2021

TIR to w mówię potocznej duża ciężarówka, tj. zestaw ciągnik siodłowy + naczepa, ewentualnie ciężarówka do 12.5t + przyczepa. Tak samo jak motor w mówię potocznej to motocykl, czyli pojazd na 2ch kołach. Najpierw się douczcie, a potem szkalujcie.

Anonymous - 5 marca 2021

Nawet szkoda komentować zachowania dużej części kierowców samochodów ciężarowych. To jest takie samo zagrożenie jak powodują na autostradach gdzie przez kilka kilometrów się wyprzedzają. Powinni im zabierać prawo jazdy.

Anonymous - 5 marca 2021

Zgadzam sie

Anonymous - 5 marca 2021

Zgadzam sie

Anonymous - 5 marca 2021

Jebani królowie szos bezmozgowcy

Anonymous - 5 marca 2021

Jak zwał tak zwał gnoje i tyle

Anonymous - 5 marca 2021

Dobrze zrobił wy w tych małych czujecie się panami a kto robi więcej wypadów?

Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze