Kierowca F1 w Seacie

10 listopada 2009
Kierowca Formuły 1, Jaime Alguersuari, został ambasadorem Seat-a. Na podstawie zawartej umowy marka udostępnia zawodnikowi egzemplarz Leona Cupra-R, z którego będzie on korzystał poza torem wyścigowym.

fot. Seat
Na specjalnie zorganizowanym spotkaniu w zakładach w Martorell, Jaime Alguersuari otrzymał kluczyki do nowego Leona Cupra-R - wprowadzonego niedawno na rynek w Hiszpanii, najmocniejszego modelu w historii marki. O tym samochodzie pisałyśmy wcześniej tu.

Zawarta umowa jest formą wsparcia, jakiego firma chce udzielać zawodnikom odnoszącym sukcesy zarówno w sporcie samochodowym, jak i w innych dyscyplinach. Jak podkreślił dr Francisco Javier García Sanz: „SEAT jest młodą marką o sportowym wizerunku, o czym świadczy wzornictwo naszych modeli. Dlatego cieszymy się, że Jaime, przedstawiciel nowej generacji utalentowanych hiszpańskich zawodników i najmłodszy debiutant w Formule 1, będzie mógł czerpać przyjemność z jazdy nowym Leonem CUPRA R - najmocniejszym samochodem w historii marki, dostępnym na rynku od zaledwie kilku tygodni". 

Przed Jaime - Leona Cuprę bez "R" testowała  Kayah! Przeczytaj o tym tu.

 

 fot. Seat
Odbierając samochód Jaime Alguersuari powiedział:  - Zawsze uważałem, że kierowcę Formuły 1 czeka więcej nowych wyzwań niż profitów. Seat poprosił mnie o zostanie ambasadorem marki i od dziś ten nowy i świetnie prezentujący się Leon Cupra R będzie moim samochodem do prywatnego użytku. To prawdziwy zaszczyt i przywilej.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!