Kierowca F1 w Seacie

Kierowca Formuły 1, Jaime Alguersuari, został ambasadorem Seat-a. Na podstawie zawartej umowy marka udostępnia zawodnikowi egzemplarz Leona Cupra-R, z którego będzie on korzystał poza torem wyścigowym.

fot. Seat

Na specjalnie zorganizowanym spotkaniu w zakładach w Martorell, Jaime Alguersuari otrzymał kluczyki do nowego Leona Cupra-R – wprowadzonego niedawno na rynek w Hiszpanii, najmocniejszego modelu w historii marki. O tym samochodzie pisałyśmy wcześniej tu.

Zawarta umowa jest formą wsparcia, jakiego firma chce udzielać zawodnikom odnoszącym sukcesy zarówno w sporcie samochodowym, jak i w innych dyscyplinach. Jak podkreślił dr Francisco Javier García Sanz: „SEAT jest młodą marką o sportowym wizerunku, o czym świadczy wzornictwo naszych modeli. Dlatego cieszymy się, że Jaime, przedstawiciel nowej generacji utalentowanych hiszpańskich zawodników i najmłodszy debiutant w Formule 1, będzie mógł czerpać przyjemność z jazdy nowym Leonem CUPRA R – najmocniejszym samochodem w historii marki, dostępnym na rynku od zaledwie kilku tygodni”. 

Przed Jaime – Leona Cuprę bez „R” testowała  Kayah! Przeczytaj o tym tu.

 

 

fot. Seat

Odbierając samochód Jaime Alguersuari powiedział:  – Zawsze uważałem, że kierowcę Formuły 1 czeka więcej nowych wyzwań niż profitów. Seat poprosił mnie o zostanie ambasadorem marki i od dziś ten nowy i świetnie prezentujący się Leon Cupra R będzie moim samochodem do prywatnego użytku. To prawdziwy zaszczyt i przywilej.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze