Kierowca dostawczaka wyprzedza poboczem i nie tylko

Kierowca dostawczaka wyprzedza poboczem i nie tylko
Po co jechać zgodnie z przepisami, kiedy można korzystać z każdego skrawka asfaltu za nic mając sobie bezpieczeństwo i innych kierowców?

Droga ekspresowa lub autostrada, dwa pasy i niewielki ruch - jeśli komuś się spieszy, to wystarczy, że będzie się trzymał lewego pasa i bez większego problemu wyprzedzał inne samochody. Kierowcy białego dostawczaka to jednak nie wystarczało.

Na początku nagrania wyprzedza on auto z kamerą korzystając z pobocza. Później zmienia pas na lewy, tuż przed maską Opla Zafiry i jedzie tak przez chwilę. W dalszej częściej filmu można zobaczyć, że ponownie wyprzedza inny pojazd z prawej strony - tym razem pasem rozbiegowym.

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.