Kierowca dosłownie wyfrunął z samochodu!

Kierowca dosłownie wyfrunął z samochodu!

13 lutego 2020
1
3
Dzisiaj niełatwo już spotkać kierowców, którzy uważają pasy bezpieczeństwa za coś zbędnego. Ale to nagranie udowadnia, że nadal są oni wśród nas.
Loading module...

Każdy słyszał wiele takich opinii, często od podpitego wujka na imieninach. „Pasy krępują ruchy”, „a mnie tam niewygodnie”, „koszula zawsze wymięta”, „a w ogóle to szwagier mojego stryja od strony prababki ojczyma, to on normalnie przeżył tylko dlatego, że się nie zapiął i wypadł z Żuka, o!” - tego typu przykłady argumentacji można mnożyć. Zamiast tego sprawdźmy, jak to wygląda w prawdziwym życiu.

Nie wiemy jak doszło do tego zdarzenia, ponieważ samochód już koziołkuje, kiedy wpada w kadr. Kierowca nie zapiął pasów i spójrzcie tylko jak wyfrunął.  Zrobił salto w powietrzu i spadł na dach pobliskiego budynku, a później na ziemię. Czy to było dla niego lepsze i bezpieczniejsze, niż pozostanie w samochodzie na fotelu i bycie mocno ściśniętym pasem bezpieczeństwa? Mam wątpliwości.

A tak na marginesie zauważyliście psa, który został mimowolnym mistrzem drugiego planu? Dobrze widział co się święci i szybko oddalił się w bezpieczne miejsce.

Komentarze

13 lutego 2020 18:26
Youtube usunęło film. Macie może mirror?
Re
14 lutego 2020 14:21
Jebać judetube
Rers
14 lutego 2020 14:21
Jebać judetube