Quantcast

Kierowca busa blokował karetkę na autostradzie! I jeszcze hamował!

Widzieliśmy już parę razy podobne sytuacje, ale nadal nie mamy pomysłu jak wyjaśnić takie zachowanie. Co znamienne, cechuje ono wyłącznie kierowców zawodowych.

Karetka przewożąca pacjenta między szpitalami autostradą A4, była blokowana przez bezmyślnego kierowcę busa, który uparcie jechał lewym pasem. Jak długo? Trudno powiedzieć. Po kadrze wnioskujemy, że jeden z ratowników wyciągnął po pewnym czasie telefon i zaczął nagrywać.

Mistrz lewego pasa w dostawczaku blokuje karetkę

Na wideo karetka jedzie za busem niemal minutę. Słychać sygnały uprzywilejowania, słychać klakson. Tymczasem bezmyślny kierowca kurczowo trzyma się lewego pasa, chociaż miał okazję zjechać na prawo. W pewnym momencie naciska nawet na hamulec! Złośliwie?

Kolejny kierowca blokował karetkę na autostradzie!

Tak jak napisaliśmy na początku, nie mamy wyjaśnienia na to, jak doszło w ogóle do tej sytuacji. Kierowca busa słuchał radia głośniej, niż brzmiała syrena karetki? A może doskonale wiedział, że karetka za nim jedzie, tylko uważa, że on jest najważniejszy na drodze?

Komentarze:

Tommy Bodecki - 22 września 2022

Technologia do przodu poszła, że aż się czyje głupi czytając o nowych materiałach, stopach metali i inconel, zylon czy polioksazole.

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze