Kiedy sprawdzi się karta podarunkowa w formie prezentu?
Artykuł sponsorowany

Kiedy sprawdzi się karta podarunkowa w formie prezentu?

20 listopada 2020
1
Okazji, gdy możesz kupić dla bliskiej Ci osoby kartę podarunkową jest wiele. Urodziny, święta, gratulacje ukończenia ważnego projektu, narodziny dziecka. W zasadzie każda okazja jest dobra, by podarować komuś odrobinę szczęścia. Nie zawsze jednak wiesz, jaki prezent będzie odpowiedni. Dlatego warto postawić na kartę podarunkową.
Loading module...

Czasami tak jest, że instynktownie czujesz, że coś powinno się wydarzyć. Chciałabyś kogoś obdarować prezentem, ale nie do końca wiesz, czy wypada. Prezenty pod choinkę, na urodziny czy walentynki są przecież oczywiste. Wówczas nawet się nie zastanawiasz, po prostu je kupujesz. A co z pozostałymi okazjami? Kiedy warto sięgnąć po kartę podarunkową w formie prezentu? Podpowiadamy!

Po pierwsze - gdy zwyczajnie chcesz podziękować

Czasem czujesz wewnętrzną potrzebę podarowania komuś małego drobiazgu. Podskórnie czujesz, że masz za co podziękować swojej bliskiej osobie – choć nie tylko. Brat pomógł Ci naprawić auto po raz piąty w tym roku, a sąsiadka regularnie odbiera dziecko z przedszkola. A może mama zostaje z Twoimi dzieciakami wieczorami, gdy Ty chcesz jeszcze trochę popracować. Niby takie sprawy dnia codziennego, a jednak. Gdzieś tam czujesz, że warto wyrazić swoją wdzięczność. Z całą pewnością karta podarunkowa wsunięta do kieszeni bliskiej Ci osoby z napisem „Dziękuję!” wywoła uśmiech na jej twarzy. A Ty... no cóż. Pewnie w przyszłości nadal będziesz mogła korzystać z pomocy swoich bliskich.

Po drugie - okazja bez okazji

Uszczęśliwiać bliskich można na różne sposoby. Nawet wtedy, gdy nie masz specjalnej okazji, by ich obdarować prezentem. Pomyśl – może całkiem niedawno Twoje dziecko pomogło babci w zakupach. A potem jeszcze umyło jej okna. Posprzątało w domu, a następnego dnia uporządkowało stos Twoich zalegających papierów na biurku. Czujesz dużą wdzięczność, bo właśnie takie małe rzeczy dnia codziennego sprawiają, że okazujemy sobie miłość nawzajem. No i wiesz, że Twoje dziecko marzy o nowej konsoli. Obiecałaś mu nawet, że jak uzbiera sobie pewną kwotę, dołożysz resztę. To jest dobry moment, by podarować mu kartę podarunkową. Zasilić ją może nawet na nieco większą kwotę niż się umawialiście i tak po prostu podziękować za okazane wsparcie. A jeszcze jak wykorzystasz wyprzedaże Black Friday 2020 i poradnik Media Expert, to może się okazać, że wystarczy na jakąś fajną grę! Tak po prostu.

Po trzecie - z wyjątkowej okazji

Są też okazje, których nie sposób pominąć. Na przykład awans kolegi w pracy. Niby dobrze się znacie, bo widujecie się codziennie i często rozmawiacie. Zespół chce uczcić jego sukces, ale nikt zupełnie nie wie, co mu podarować. Wspólny zakup takiej karty prezentowej z całą pewnością pomoże Wam wybrnąć z sytuacji. Również urodziny szefa to dość ryzykowna sprawa. Nie kupicie mu przecież skarpetek i czekolady, prawda? Albo mniej oficjalnie, ale wciąż uroczyście – okrągła rocznica ślubu wujostwa. Specjalna okazja wymaga specjalnej oprawy. Ale co kupić osobom, o których tak mało wiemy? Kartę podarunkową oczywiście!

Po czwarte - zupełnie tradycyjnie

To takie oczywiste. Prezenty z okazji urodzin, zdania egzaminu, ukończenia szkoły, święta zakochanych, Bożego Narodzenia i Mikołajek. Każdy wtedy czeka na choćby najdrobniejszy gest, mały upominek. Od czasu do czasu przychodzi taki moment, że nie masz pomysłu, co kupić lub nie masz czasu na bieganie po sklepach. Albo gubisz się w gąszczu ofert. Bo przecież czasami nawet, jak już „przeczytałaś cały Internet”, wciąż nie masz pojęcia, co tym razem kupić mężowi pod choinkę! Na szczęście również wtedy możesz sięgnąć po wypróbowany prezent – kartę podarunkową. Nie przejmuj się, że nie stanęłaś na wysokości zadania i nie wyszukałaś prawdziwych perełek. Czasami większą frajdę sprawisz komuś, gdy pozwolisz mu samodzielnie wybrać prezent. Serio!

Sytuacji, w których karta podarunkowa sprawdzi się jako idealny prezent jest naprawdę wiele. Mamy nadzieję, że nasze propozycje pomogą Ci się lepiej zorientować, kiedy warto po nie sięgać.

Komentarze

Nadia
21 listopada 2020 16:06
Często kupuje karty podarunkowe w prezencie szczególnie dla koleżanek albo siostry. Dla koleżanki teraz z okazji urodzin kupowałam voucher do tunelu aerodynamicznego w wielkopolsce. Na święta tak samo mama i siostra dostaną ode mnie bon do drogerii.