Kibicuj i wygraj BMW serii 1

09 maja 2012
Jesteś fanką piłki nożnej? Nie możesz doczekać się atmosfery mistrzowskich rozgrywek? Zawsze marzyłaś o własnym BMW? Masz szansę zgrabnie połączyć jedno z drugim.
Loading module...

Nadchodzi powoli okres, w którym piłka nożna stanie się głównym tematem rozmów. Na stadionach zasiądzie nie mniej niż 1,4 miliona kibiców, relacje z meczów przekazywane będą do ponad 200 krajów na całym świecie. Nie wszystkim jednak udało się zdobyć bilet na mecz ukochanej drużyny. Dla nich BMW przygotowało specjalną aplikację, dzięki której będą w stanie poczuć atmosferę stadionu. Po każdym golu poinformowani o tym przez iPhone’a kibice mogą zrobić „meksykańską falę”. Ci, którzy zrobią to najszybciej i z największym entuzjazmem, otrzymają najwięcej punktów. Uczestnicy wielkiej „Fali La Ola” mogą się także podzielić swoją radością ze znajomymi na Facebooku. Główną nagrodą w zabawie jest BMW serii 1.

Do wygrania BMW serii 1
fot. BMW

 Zasady gry:

 1) Pierwsze 4000 punktów zdobywasz już na samym starcie – przy rejestracji. Im wcześniej się zarejestrujesz, tym więcej punktów zdobędziesz. Za każdy dzień zabawy, zaczynając od 8 maja, zdobywasz 1000 punktów. Od momentu rejestracji w aplikacji BMW serii 1 – La Ola będziesz informowany za pomocą specjalnych powiadomień o wszystkich strzelonych golach – będzie to okazja do okazania radości i zrobienia wirtualnej „meksykańskiej fali” za pomocą swojego iPhone’a.

2) Po otrzymaniu wiadomości przypominającej wszystko, co musisz zrobić, to zainicjować „meksykańską falę” z telefonem w dłoni. W ten sposób będziesz zdobywać kolejne punkty. Im wcześniejsza i bardziej energiczna będzie reakcja, tym więcej punktów otrzymasz. Za każdego strzelonego gola można zdobyć od 1000 do 4000 punktów.

3) Aby podtrzymać „meksykańską falę”, możesz zaprosić do zabawy swoich znajomych na Facebooku. Za każdego dodatkowego znajomego zyskujesz 1000 punktów, a maksymalnie możesz ich otrzymać 50 000.

4) Dodatkowo możesz stać się częścią „nieskończonej meksykańskiej fali”. Trzeba nagrać iPhonem na video swoją falę i wysłać ją na zamieszczoną na Facebooku aplikację BMW serii 1 – La Ola. Możesz dodać jedno video dziennie, za które każdorazowo otrzymasz 1000 punktów.

5) Jedno z zadań dodatkowych można wykonać w świecie rzeczywistym. Idź do najbliższego dealera BMW i korzystając z aplikacji Check-in-via na Facebooku odznacz się i zdobądź 5000 bonusowych punktów.

Wszystkie zadania, poza oznaczeniem u dealera BMW, muszą zostać wykonane przynajmniej raz. Minimalna liczba punktów, która daje szansę otrzymania BMW serii 1, wynosi 116 000. Łącznie w czasie całej zabawy do zdobycia będzie około 434 000 punktów (w zależności od liczby strzelonych bramek). Zwycięzcę poznamy 1 lipca 2012 roku.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!