Każdy van to mobilna siłownia, przekonuje Volkswagen

Każdy van to mobilna siłownia, przekonuje Volkswagen
Siedzący tryb pracy nie jest korzystny dla naszego zdrowia, ale Volkswagen stara się udowodnić, że można łatwo urozmaicić sobie tą monotonię.

Według badań przeprowadzonych przez Volkswagena Samochody Użytkowe, kierowcy vanów w Wielkiej Brytanii spędzają każdego dnia 2,89 godziny w pozycji siedzącej. Dobrym pomysłem jest więc zrobienie sobie treningu, tylko kiedy znaleźć na niego czas?

Volkswagen przygotował film, na którym trener James Dean pokazuje jak kierowca vana może wykorzystać swój pojazd oraz przewożone rzeczy, aby poczuć się jak na siłowni. Za przykład posłużył Volkswagen Transporter wykorzystywany przez firmę zajmującą się hydrauliką. Przekonuje was taki trening?

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.