Katarina Vrabelova dookoła świata motocyklem BMW GS 650

Katarina Vrabelova to 23-latka, która kocha motocykle, a w jej wnętrzu siedzi głęboko zakorzeniony duch podróżniczki. Chęć realizacji marzeń skłoniła młodą Czeszkę do podjęcia wyprawy dookoła świata. Podróż ta potrwa ponad dwa lata.

Katarina podróżuje na motocyklu już od 16 roku życia. Cel, jaki postawiła sobie teraz jest imponujący. Czeszka planuje podróżować przez dwa lata i jeden miesiąc. Warto zauważyć, że kobieta zabiera ze sobą jedynie dwa kufry: jeden z podstawowymi narzędziami do naprawienia ewentualnych usterek powstałych w wyniku trudów podróży; druga kufer zaś zawierać będzie najpotrzebniejsze rzeczy osobiste, jak ubrania, czy środki czystości. Jednakże, Katarina jest świetnie przygotowana do drogi ku swojemu celowi – kobieta doskonale potrafi poradzić sobie z naprawami: wymiana oleju, opon, czyszczenie filtrów powietrza i inne nie stanowią dla niej problemu.

fot. Katarina Vrabelova

Katarina swą podróż rozpocznie w Czechach i przejedzie wszystkie kontynenty na motocyklu BMW GS 650 z 2012 roku. Kobieta twierdzi, że woli podróżować sama i ma w tym duże doświadczenie – podczas swoich wypraw przejeżdżała od 300 do 1000 kilometrów dziennie.

Vrabelova ma już na swoim koncie 9-miesięczne eksplorowanie Azji, roczny pobyt w Afryce i wiele wycieczek przez Europę. Ta, na którą wyruszy niebawem będzie jej najdłuższą.

fot. Katarina Vrabelova

Katarinie życzymy wszystkiego najlepszego!

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze