Kaski Givi zaprojektowane z myślą o kobietach

Kaski Givi zaprojektowane z myślą o kobietach
Biorąc pod uwagę ciągle rosnącą liczbę motocyklistek, marka Givi stworzyła specjalnie dla nich dwa modele kasków: 50.5 Tridion Decò Lady oraz 50.4 Ninphea White.

Rynek motocyklowy ma bardzo szeroki wybór odzieży i kasków dla mężczyzn. Kobiety jednak nie mają zbytnio w czym przebierać. Tym bardziej cieszy nas fakt, że Givi ma swojej ofercie dwa kaski, które właśnie dedykuje motocyklistkom.

50,5 TRIDION DECÒ LADY

To kobieca wersja graficzna kasku Magnus. Czarną bazę kasku przyozdobiono kwiecistym wzorem w kolorze rożowo-szarym. Mimo, że użyto różu i kwiatów, to całość nie jest przesłodzona - ma kobiecy, nie dziewczęcy charakter.

Kaski Givi zaprojektowane z myślą o kobietach

Kask ma wbudowaną blendę przeciwsłoneczną oraz wydajny system wentylacyjny. Wewnątrz jest antyalergiczna wyściółka, którą można wyjąć i wyprać. Z kaskiem otrzymujemy podbródek i nosek (deflektor). Zastosowano zapięcie typu microlock. Skorupa kasku powstała z termoplastiku i waży 1490 gr.

Opcjonalnie do kasku można dokupić pinlock oraz system komunikacji Bluetooth I303S intercom.

50.4 NINPHEA WHITE

To kobieca wersja graficzna kasku Sniper - delikatnej grafice na tle nieskazitelnej bieli nie można odmówić uroku.

Kaski Givi zaprojektowane z myślą o kobietach

Kask jest także wyposażony w blendę, podbródek, deflektor i zapięcie microlock. Wyściółkę można prać, a szyba jest dostosowana pod pinlock. W kasku można korzystać z systemu Bluetooth I303S intercom, a jego waga to 1450g (thermoplastic). Kask 50.4 został przetestowany w renomowanym instytucie SHARP, gdzie otrzymał 4 gwiazdki na 5 możliwych.

Cena kasków: od 450 zł

Producent przewiduje rozmiary od XS do XXL.

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.