Kask motocyklowy Shark – nowości dla kobiet i mężczyzn na 2020

Ciepłą zimę mamy w tym roku i część z motocyklistów praktycznie nie zauważyła końca sezonu. Wiosna już wkrótce i producenci akcesoriów na jednoślady oferują nowe kolekcje swoich produktów. Co proponuje w nadchodzącym sezonie francuski producent kasków motocyklowych?

Kask motocyklowy jest niezbędną częścią ubioru opowiedzialnych motocyklistów. To także element, którym można wyróżnić się w tłumie uzytkowników jednośladów, zarówno w mieście, podczas wydarzeń sportowych, czy zlotów. Każdy kask jest obecnie projektowany z zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa, także tym razem skupimy się wyłącznie na wyglądzie tych produktów. Oto z czym wjeżdża w nowy sezon francuski producent Shark Helmets, który zaprezentował niedawno kilkanaście nowych grafik dobrze znanych już modeli raz kaski zupełnie nowe w ofercie.

Shark Evojet
To zupełna nowość w gamie Shark. Kask szczękowy, w którym wizjer i szczęka są ze sobą połączone i otwiera się je zawsze razem. To koncepcja, która łączy zalety kasków typu jet, integralnych i szczękowych. Dedykowany użytkownikom jednośladów miejskich, maxiskuterów oraz motocykli segmentu roadster. Ciekawostką jest wnętrze wykonane z włókien uzyskanych z recyklingu! Szybko i łatwo unoszona szczęka ma zapewniać duży kąt widzenia bez względu na to, czy motocyklista podróżuje właśnie w wersji „jet” czy „integralnej”. Mechanika szczęki i wizjera są całkowicie niewidoczne, a kask otrzymał ciekawe, dwutonowe malowania.

Shark Evo-es
Evo-es to kask modułowy, certyfikowanego zarówno w wersji jet, jak i integralnej. Dedykowany przede wszystkim użytkownikom poruszającym się w mieście i załatwiającym mnóstwo spraw, jak kurierzy, czy właściciele skuterów. Nowy model przeznaczony jest także dla posiadaczy wszelkich motocykli typu naked czy nawet sport. 

Shark Citycruiser
Citycruiser jest najbardziej ekskluzywnym modelem w gamie kasków typu „jet” marki Shark. Zaprojektowany został z myślą o najwyższym bezpieczeństwie w codziennej jeździe miejskiej, a także dalszych trasach. Szczególny nacisk położono na ochronę części policzkowej. Nowością jest wnętrze stworzone z wykorzystaniem włókien pochodzących z recyklingu, a także zastosowanie wizjera, który wg producenta nie ma rywali pod względem optycznym.

Shark S-Drak 2
Kolejnym segmentem kasków w kolekcji Shark 2020 są kaski miejskie (dywizja Metro). Dedykowane są użytkownikom skuterów, ale także ze względu na swój wygląd posiadaczom motocykli typu cruiser czy cafe racer. S-Drak 2 jest drugą generacją tego modelu. Najważniejszą zmianą względem poprzedniego modelu jest wprowadzenie nowego zapięcia, które jest wytrzymalsze oraz łatwiejsze w obsłudze. Istotnym ulepszeniem jest także zmiana sposobu połączenia między wizjerem a skorupą, dzięki czemu zredukowano ilość powietrza przedostającego się do wnętrza kasku.

SHARK S-Drak 2 Carbon
To druga generacja znanego modelu z gamy Shark. Dopisek „Carbon” informuje nas o materiale, z jakiego jest wykonany kask, ale również mówi o specjalnym typie grafiki, która podkreśla i nie zasłania wierzchniej warstwy karbonu. Główną cechą drugiej generacji modyfikacja zapięcia maski, które jest teraz dużo łatwiejsze i bardziej wytrzymałe oraz poprawienie połączenia między wizjerem a maską, redukujące ilość powietrza przedostającego się tą drogą.

SHARK X-Drak 2
X-Drak 2 to propozycja dla tych, którzy lubią zbaczać z asfaltowych tras. Główną cechą drugiej generacji tego modelu charakteryzuje się ulepszonym mechanizmem montażu maski, która w tym modelu występuje jako opcja, a także poprawienie połączenia między szybką a maską.

SHARK Spartan GT
Niech Was nie zmyli podobieństwo do poprzednich wersji modelu Spartan – skorupa tego kasku została zaprojektowana od nowa. Spartan GT jest dedykowany osobom, które dużo podróżują na swoich jednośladach, jednak dzięki zapięciu typu podwójne D, to również propozycja dla tych, którzy chcą potrenować na torze.

SHARK Spartan GT Carbon
Integralny, lekki kask Shark Spartan GT Carbon. Różnica między wersją GT wykonaną tylko z włókna szklanego, a wersją GT Carbon z dodatkową, wierzchnią warstwą karbonu to malowanie, które eksponuje i nie zasłania warstwy karbonowej. Jednak to kask również, który świetnie sprawdzi się w trasie – dzięki blendzie przeciwsłonecznej i dobrej wentylacji.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze