Kask dla wymagających

Znana włoska marka Givi prezentuje nową propozycję kasku otwartego.

fot. mat. prasowe Givi

Powszechnie panuje przekonanie, że kaski otwarte oznaczają mniejszy poziom bezpieczeństwa. Nie można jednak zapomnieć o ich zaletach: lekkości, lepszej wentylacji i znacznej łatwości w codziennym użytkowaniu, a także wysokim komforcie jazdy w upalne dni. Bez wątpienia to idealna propozycja dla użytkowników motocykli i skuterów, eksploatujących swoje maszyny w obrębie terenów miejskich i poruszających się z niewielkimi prędkościami.

Model Givi 20.5 wprost z fabryki Giuseppe Visenziego wyróżnia się przede wszystkim lekkością – waży niewiele ponad kilogram (1150g), co niewątpliwie świadczy o jego poręczności i tym samym jest istotnym udogodnieniem podczas codziennych zmagań z miejską dżunglą. Co więcej, przydatność modelu potwierdza obecność miękkiej, wewnętrznej wyściółki, gwarantującej wygodę głowy kierowcy, komfort termiczny, a także brak jakichkolwiek reakcji alergicznych ze względu na specjalistyczny charakter materiału, z którego wykonane jest uzupełnienie kasku.

Odporny na rysy wizjer modelu Givi umożliwia ochronę całej twarzy, przede wszystkim przed uciążliwym oporem powietrza. To może się okazać szczególnie interesujące dla kobiet dbających o „technicznie” bezawaryjny komfort jazdy.

Ponadto kask jest wyposażony w system wentylacyjny, który, dzięki starannemu rozmieszczeniu dwóch regulowanych wlotów z przodu i jednego otworu wylotowego z tyłu, skutecznie zapobiega poceniu się głowy, a także parowaniu szyby.

W swej ofercie włoska firma przewidziała model 20.5 w kolorach lśniącej i matowej czerni oraz bieli, a także w szerokim spectrum rozmiarów, począwszy od XS, a skończywszy na L.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze