Paula Lazarek

Kasia Glinka jeździ Volvo XC40 T5 Recharge. Opowiada o swoich wrażeniach w mediach społecznościowych

Jeden z dealerów Volvo rozpoczął roczną współpracę z aktorką filmową i teatralną – Katarzyną Glinką. Zobaczcie jak rozwija się ta współpraca w specjalnym filmie na YouTube.

Choć projekty ambasadorskie centrali Volvo Car Poland zostały wygaszone, dealerzy naszej marki nadal wybierają ten rodzaj promocji swojej działalności.

Poznański dealer Volvo Firma Karlik współpracuje z Grażyną Wolszczak, a teraz dealer Volvo Euroservice rozpoczyna pracę z Katarzyną Glinką. Jest to roczny projekt z możliwością jego przedłużenia.

Samochody hybrydowe, w szczególności te zaawansowane – ładowane z gniazdka, są w Polsce czymś nowym. Chcemy pokazać praktyczne aspekty jeżdżenia takimi pojazdami poprzez takie realizacje jak „Dzień z życia Kasi Glinki”, w który nasza hybryda się naturalnie wpisuje. Wspólnie zrealizowaliśmy także nagranie promujące nasze akcesoria do przewozu rowerów. Kalendarz aktywności będzie dostosowany do pory roku i do aktualnych tematów – mówi Piotr Sędek – dyrektor sprzedaży Euroservice.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze