Kartingowy Stadion Narodowy

Kartingowy Stadion Narodowy
Przed Stadionem Narodowym wyrósł jedyny w stolicy asfaltowy tor do kartingu. Świat wielkich wyścigów jeszcze nigdy nie był tak blisko!

Asfaltowa nawierzchnia toru, ma pozwalać na wykręcanie świetnych czasów oraz dawać maksimum satysfakcji za kierownicą. Dodatkowo tor wyposażono w precyzyjny system pomiaru czasu z dokładnością do 0,001 sekundy. Każdy kierowca może również na bieżąco śledzić swoje osiągnięcia na wyświetlaczu umieszczonym na kierownicy gokarta! Położenie toru pozwala cieszyć się przepiękną panoramą na centrum Warszawy z jej wieżowcami, Wisłą oraz Stadionem Narodowym w tle.

Kartingowy Narodowy położony jest przy Stadionie Narodowym, od strony bulwarów wiślanych. Wejście bramą nr 9 od ul. Siwca. Bilety na tor są do kupienia na miejscu.

Tor czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-23:00 oraz w weekendy od 10:00 do 23:00. Funkcjonowanie toru uzależnione jest od warunków atmosferycznych.

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.