Kartingowy Puchar Kobiet - Motocaina Cup by Philips już 16 czerwca!

29 maja 2012
Nie jesteś kibicką piłki nożnej? Nudzi Cię oglądanie facetów uganiających się za piłką na Euro 2012? Mamy dla Ciebie świetną alternatywę - Kartingowy Puchar Kobiet - Motocaina Cup by Philips! Zgłoś się do uczestnictwa w zawodach dla amatorek, które odbędą się 16 czerwca na torze F1 Karting w Warszawie!

Podczas gdy Polskę ogarnia szał piłki nożnej, dla fanek i fanów sportu motorowego nastaje czas stagnacji. Chcemy temu rzucić wyzwanie i dlatego organizujemy amatorskie zawody kartingowe przeznaczone tylko dla pań! Dla nas - kobiecego portalu motoryzacyjnego - to nie nowość: już po raz drugi Motocaina Cup odbywa się w Warszawie, choć tym razem, zamiast pięciu eliminacji będzie jedna, która wyłoni najlepszą kobietę za kierownicą gokarta w Polsce!

Przewidujemy wspaniałe nagrody nie tylko za wynik sportowy, ale także w innych kategoriach.

Jeszcze w tym tygodniu podamy wszelkie szczegóły naszych zawodów, harmonogram godzinowy i reguły gry, ale już można zgłaszać swoje uczestnictwo. Wystarczy wypełnić zamieszczony w materiałach dodatkowych poniżej formularz zgłoszeniowy, opłacić na wskazane w nimk konto wpisowe (w wysokości 125 złotych) i można zacząć trenować ze zniżką na torze F1 Karting!

Drogie panie - rezerwujcie sobotę 16 czerwca na sportową rywalizację na torze F1 Karting! Więcej o torze przeczytasz tutaj.

II edycja Motocaina Cup by Philips, 16 czerwca 2012 roku

TOR KARTINGOWY, ul. Jagiellońska 82, po prawej stronie Wisły na warszawskim Żeraniu, siedem minut od Centrum, 03-301 Warszawa, tel. 22 290 33 88, e-mail: biuro@f1k.pl, www.f1k.pl

Partnerzy i sponsorzy Motocaina Cup
 

 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!