Karta kredytowa dla fanów Yamahy

Fani marki Yamaha Motor Polska już od dziś mają możliwość zdobycia własnej karty kredytowej MasterCard® PayPass TM, stworzonej dzięki kooperacji firmy z Sygma Bankiem.

Każdy, kto kiedykolwiek marzył o zakupie rzeczy droższej (z asortymentu Yamahy), niż pozwala mu na to jego kieszeń, teraz może tego dokonać bez problemu. Wszystko dzięki możliwości kupna w ramach dostępnego limitu gotówkowego. W ten sposób mamy możliwość nie tylko nabycia nowej odzieży, ale również opłacenia usługi serwisowej czy zakupionych części.

fot. Yamaha

Dzięki posiadaniu karty Yamaha MasterCard® PayPass TM otrzymujemy także możliwość gromadzenia pieniędzy za pośrednictwem Programu Sprzedaży Premiowej „Bonusowy  serwis”, płacąc kartą na przykład w restauracji lub za zakupy. Zgromadzoną kwotę klient będzie mógł widać na cokolwiek zechce w salonach dealerskich Yamahy.

Procedura związana z rejestracją i nabyciem karty nie wydaje się trudna  – wystarczy jedynie udać się do salonu, dealera, bądź skorzystać z Internetu. Oferta ważna jest do 31 grudnia bieżącego roku.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze