Karolina Pilarczyk wygrywa zawody driftingowe w Austrii

Karolina Pilarczyk wygrywa zawody driftingowe w Austrii
Dla kierowców driftingowych kwiecień to początek sezonu i zawodów. W weekend 8-9.04, na torze w Greinbach, w Austrii, odbyła się pierwsza runda Mistrzostw Europy w Driftingu - King of Europe i Queen of Europe. W rywalizacji pań wzięła udział Karolina Pilarczyk.

Zawody odbyły się na jednym z najbardziej wymagających i technicznych torów.  Pogoda dopisała, co ściągnęło ogromną liczbę widzów chcących podziwiać to fantastyczne show. Polska zawodniczka, Karolina Pilarczyk,  Mistrzyni Europy z 2016 roku, we wtorek zaprezentowała pojazd na konferencji prasowej, a już w weekend zwyciężyła 1-szą rundę Queen of Europe. Karolina jeździła równo i powtarzalnie, co wróży dobrze na ten sezon.

Karolina Pilarczyk podczas Queen of Europe 2017 w Austrii
fot. fanpage Karoliny Pilarczyk
Karolina Pilarczyk podczas Queen of Europe 2017 w Austrii


Oto jak Karolina cieszyła się na swoim fanpage'u: "Austria zdobyta kolejny raz! Pierwsze miejsce w klasyfikacji kobiet. Pierwsze miejsce w klasyfikacji teamów. W Pro Series odpadam w Top 16 ze zwycięzcą dzisiejszych zawodów. Bardzo udany weekend".

Jak wyglądał występ Karoliny - zobaczcie na filmie!

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.