Karolina Pilarczyk - nikt tak dobrze jak ona nie zna się na...oponach

Karolina Pilarczyk - nikt tak dobrze jak ona nie zna się na...oponach

05 maja 2020
1
Opony - niektórzy nazywają je czarnym zlotem, a Karolina Pilarczyk zużywa ich rocznie ponad 500, dlatego też nikt inny jak ona nie zna się na nich lepiej. Na swoim kanale na YouTube dzieli się z fanami wiedzą i objaśnia najważniejsze pojęcia, takie jak: mieszanka kauczukowa czy aquaplaning.

Karolina Pilarczyk, najpopularniejsza i najbardziej utytułowana drifterka w Polsce na swoim kanale wyjaśnia czym różnią się opony zimowe od letnich i dlaczego tak ważna z punktu widzenia bezpieczeństwa na drodze jest ich wymiana.

Co to znaczy bieżnik, mieszanka kauczukowa, przyczepność czy aquaplaning te hasła dla laika brzmią tajemniczo. Karolina i Mariusz Dziurleja, jej team manager i konstruktor aut, w przystępny sposób wyjaśniają te zagadnienia.Kanał Karoliny to miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie: amatorzy driftu dowiedzą się jak i od czego zacząć oraz z jakimi kosztami muszą się liczyć. Fani tego motosportu mogą przypomnieć sobie emocje związane z prawdziwym driftem i wysokim poziomem adrenaliny podczas przejazdów Karoliny a miłośnicy jej osobowości mają szansę poznać swoją idolkę także z jej prywatnej, kobiecej strony.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!