Kari Byron – postrach złodziei samochodów!

Kari Byron, współprowadząca popularny program „Pogromcy mitów” na Discovery, zwierzyła się fanom na Twitterze z niemiłej przygody.  

W nocy z 11 na 12 grudnia Kari stała na światłach na skrzyżowaniu. Zapomniała jednak zablokować zamek do drzwi swojego samochodu. Jakież było jej przerażenie, gdy nagle do jej auta próbował się wedrzeć obcy mężczyzna! Kto inny może straciłby głowę, ale nie Kari, która jest przyzwyczajona do ekstremalnych przygód – po studiach wędrowała po świecie samotnie z plecakiem (zwiedziła m.in. Wyspy Cooka, Fidżi, Tokio, Nepal, Tajlandię, Malezję, Nową Zelandię, Australię, Bali i Indie, wspinała się też w Himalajach), a i w programie „Pogromcy mitów” nieraz doświadczała niebezpiecznych sytuacji. Ku zdumieniu napastnika, zaczęła walczyć z energią godną tygrysicy, wykopała złodzieja z samochodu, wcisnęła gaz do dechy i odjechała z piskiem opon.

fot. karibyron.com

Fani przyjęli z ulgą wiadomość, że ich ulubionej „Rudej” nic się nie stało, i obecnie poświęcają się spekulacjom – jakim to samochodem jechała?

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze