Karen Stoffer wyeliminowana

W pierwszej rundzie zawodów NHRA w Ohio, liderka rankingu Pro Stock Motorcycle została wyeliminowana z wyścigu z powodu usterki motocykla. Fani spisali się na medal, dzięki czemu  Karen długo nie pogrążała się w smutkach.

To pierwszy raz, kiedy taka awaria przydarzyła się Stoffer. Wygrywała zawsze, co najmniej dwie rundy w każdym wyścigu tego sezonu, dochodząc do finałów trzykrotnie. Ale tego dnia, kiedy stanęła na linii startu, aby walczyć z Jimem Underdahlem, silnik zgasł i nie chciał odpalić, co dla niej oznaczało koniec walki.

Po raz pierwszy w karierze zawodniczka Suzuki GEICO nie wystartowała w wyścigu z powodu awarii motocykla.
fot. Geico

Jak powiedziała Karen:

–  Nie lubię przegrywać z powodu mechanicznych problemów, gdzie nie można nawet stanąć na linii startu. Jest to ciężkie. Brutalny sposób na przegrywanie. Fani rozumieją sytuację i starają się mnie rozweselić. I to sprawia, że w takich momentach zaczynam czuć się trochę lepiej

Podniesiona na duchu zawodniczka, zapowiedziała jednak, że razem ze swoim zespołem  powróci do walki w następnej rundzie. Pomimo, że teraz „mają złamane serca” to wierzą, że w Chicago pokażą klasę.

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze