Edyta Klim

KAPPA przedstawia skórzaną kolekcję sakw motocyklowych KMLW

KAPPA wprowadza do swojego asortymentu linię toreb ze skóry bawolej, wyraźnie dedykowaną dla użytkowników motocykli klasycznych i custom.

Nowa seria skórzanych toreb Kappa KMLW (KappaMoto Leather Works) składa się z trzech modeli, nawiązujących do stylu retro. Do kolekcji należą: dwie sakwy boczne, torba mocowana pod przednią lampą oraz podręczna torebka na udo motocyklisty/tki. Estetykę vintage podkreśla skóra bawola, wykończona na matowy wygląd i minimalistyczne dodatki.

KMLW01 – to dwie, 28-litrowe sakwy boczne do zamocowania na motocyklu. Każda z nich zmieści nawet motocyklowy kask. Pas łączący torby umieszcza się pod siedzeniem, a dołączonymi paskami unieruchamia i reguluje ich położenie. Torby posiadają łatwe w obsłudze zapięcia, oraz kanały wentylacyjne.

KMLW02 – to mała, 3-litrowa torba, która pomieści jakieś podręczne drobiazgi np. narzędzia. Mocuje się ją z przodu motocykla, pod lampą, przypinając paskami do lag.

KMLW03 – to praktyczna torebka, którą motocyklista/tka zawsze może mieć przy sobie. Pomieści więcej, niż zwykła kieszeń, a dobrze przymocowana do uda nie przeszkadza w chodzeniu i jeździe. Mocuje się ją paskami, które są regulowane i umożliwiają dopasowanie do każdej sylwetki.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze