Kampania „Ja Motocyklista”: stop stereotypom

Już 12 lipca o godz. 13 na ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, przy bramie głównej Uniwersytetu Warszawskiego, odbędzie się inauguracja kampanii "Ja Motocyklista", organizowanej przez Fundację Jednym Śladem i Torres-Art.

Celem kampanii jest przede wszystkim zmiana negatywnych przekonań dotyczących użytkowników jednośladów, które się wytworzyły na przestrzeni lat, a także zwrócenie uwagi na skutki wynikające z wiary w stereotypy. Dlaczego? Motocyklistą może być każdy: ksiądz, prawnik czy też lekarz. To grupa różnorodnych ludzi, których łączy ta sama pasja.

Weronika Marczuk
fot. materiały organizatora

W ramach kooperacji Fundacji Jednym Śladem i Torres-Art, Dariusz Felis-Obrycki zrobił zdjęcia ponad 250 motocyklistom. Przed obiektywem stanęły również osoby znane nam z mediów, a wśród nich między innymi: Ryszard Kalisz, Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, Weronika Marczuk, Przemysław Saleta, Michał i Odeta Figurscy oraz Bogusław Wołoszański. Organizatorzy są pełni wiary w to, że wystawa pozytywnie wpłynie na postrzeganie sylwetki motocyklisty w środowisku i bezpieczeństwo na drogach.

Mirosław Zbrojewicz
fot. materiały organizatora

Oficjalne otwarcie odbędzie się 12 lipca o godz. 13 przy bramie Uniwersytetu Warszawskiego. Zdjęcia w formie wystawy plenerowej będziemy mogli oglądać przez najbliższy miesiąc. Co więcej, dzięki Centrum Rozwoju Turystyki Motocyklowej, pełna kolekcja fotografii znajdzie się również w Centrum Handlowym Blue City, Al. Jerozolimskie 179.

Piotr Zelt
fot. materiały organizatora

Zachęcamy do przyjechania na obie wystawy własnymi jednośladami.

Do zobaczenia!

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze