Kampania „Ja Motocyklista” – motocyklistko weź udział!

Fundacja "Jednym Śladem" i Torres-Art zaprasza do udziału w społecznej kampanii  "JA Motocyklista", której głównym celem jest zmiana społecznego postrzegania motocyklistów, pokazanie, że motocykliści to przedstawiciele wszystkich zawodów, bez względu na wiek i płeć.

 

fot. Motocaina

Projekt ma uświadomić wszystkim użytkownikom dróg, że motocykliści to osoby, które spotyka się w życiu codziennym, czasem nie zdając sobie sprawy, że to wielbiciele jednośladów – wśród nich można znaleźć przedstawicieli rożnych zawodów i grup społecznych.

Chodzi też o to, aby zwrócić uwagę na zagrożenia jakie niesie ze sobą obecny sposób postrzegania motocyklistów. Akcja ma zmienić odbiór motocyklisty jako osoby jeżdżącej niebezpiecznie i pokazać, że pod kaskiem może się kryć lekarz, prawnik, czy ksiądz – właściwie każda osoba. Często są to przedstawiciele zawodów, do których większość społeczeństwa ma szacunek i poważanie.

Poprzez zestawienie zdjęć motocyklistek i motocyklistów w pełnym stroju motocyklowym i normalnym, codziennym ubraniu, organizator akcji chce w prosty, a zarazem wymowny sposób pokazać, że motocyklistą może być każdy z nas, począwszy od piekarza, u którego kupujemy poranne bułki, przez lekarza leczącego nasze dolegliwości, po hydraulika naprawiającego nam cieknący kran. Motocykliści są wszędzie, tylko chodzi o to, aby ich dostrzec.

Jednym z celów wykonania zdjęć jest organizacja wystawy fotografii, a jeśli fundusze pozwolą, to także kampania w innych środkach przekazu.

Każdą motocyklistkę zainteresowaną udziałem w kampanii organizatorzy proszą o kontakt mailowy: jednymsladem@jednymsladem.com.pl lub telefoniczny: 601 213 697

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze