Kampania bezpieczeństwa dla mam na lato

Z okazji nadchodzących wakacji firma TomTom rozpoczęła kolejną, letnią odsłonę skierowanej przede wszystkim do mam kampanii promującej bezpieczne zachowanie na drodze.

Na stronie http://www.mamatomtom.pl można znaleźć porady względem poruszania się na drodze, jak również dzielić się wrażeniami z wakacyjnych wyjazdów. Mamy znajdą tam dla siebie interesującą platformę społecznościową, na której będę mogły publikować zdjęcia, zapoznawać się z sugerowanymi przez inne kobiety trasami i pomysłami na wypoczynek.

fot. TomTom

Wszyscy użytkownicy nawigacji TomTom, niezależnie od posiadanego modelu, będą mogli uczestniczyć w drugiej edycji konkursu fotograficznego „Mamo, było super!”, w którym co miesiąc jedna osoba wygra nawigacje satelitarne TomTom Start 20. Tematyka zdjęć to rodzinne podróże z nawigacją TomTom. Ponadto, w ramach kolejnego konkursu „Wszystko o rodzinnych podróżach” autorki najciekawszych pomysłów na wycieczkę w rodzinnym gronie otrzymają drobne upominki w postaci płyt CD z bajkami dla swojego dziecka, które z pewnością urozmaicą pociechom podróż.

Kampania trwa od 12.07.2012 do 30.09.2012

 

 

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze