Edyta Klim

Kalendarz Dżangłera już w sprzedaży!

Dwanaście polskich truckerek zapozowało do specjalnej edycji kalendarza, z którego dochód zostanie przeznaczony na kampanię informacyjną o korytarzu życia.

Kalendarz Dżangłera to wspólna inicjatywa: Ochotniczej Straży Pożarnej z Ujazdu Górnego i Czernej, twórców kampanii “Korytarz życia – włącz myślenie” oraz założycieli fanpage’a FB dla truckerów “Widzimy się na Dżangłerze”.

Ich wspólnym celem jest kampania informacyjna na temat tworzenia korytarza życia, którym z łatwością mogą się przemieszczać służby niosące pomoc. Dlatego zysk ze sprzedaży kalendarza zostanie przeznaczony na stworzenie 15 tys. naklejek w czytelnym formacie A2, którymi będzie można za darmo okleić tylne drzwi samochodów ciężarowych. Na nich będzie grafika informująca o tym, jak prawidłowo uformować korytarz życia.

W imię tak słusznej sprawy przed obiektywem Tomasza Bojakowskiego stanęło 12 polskich truckerek: Kate Żółtek, Karolina Charyło, Kamila Ballue, Doris Mielczarek, Paulina Dobrodziej, Aleksandra Hudy, Angelika Bednarz, Aleksandra Kun, Ada Wiśniewska, Dagmara Kramska, Aleksandra Bulczak oraz Agnieszka Serafin.

Kalendarz w formacie A3 można zakupić w sklepie internetowym w cenie 59 zł: https://www.dzanglera.pl/pl/p/KALENDARZ-DZANGLERY-2019-FORMAT-A3/190 oraz na parkingach dla ciężarówek prowadzonych przez firmę Citronex.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

A to roboty fotografowano bo taki retusz ze tak to wyglada

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Grunt to cyc pokazać i dupę w szczytnym celu

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Za 6 dych musial bym zwariowac

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze