Już za miesiąc premiera gry F1 2016

Już za miesiąc każdy będzie mógł wcielić się w kierowcę najbardziej prestiżowych wyścigów - Formuły 1.

F1™ 2016 to jedyna oficjalna gra najbardziej prestiżowego na świecie cyklu międzynarodowych wyścigów samochodowych. Za produkcję odpowiada brytyjskie studio Codemasters, specjalizujące się w grach tego typu, utożsamiane z wysoką jakością dostarczanych gier.

W F1™ 2016 na graczy czeka szereg usprawnień względem zeszłorocznej edycji. Przywrócono m.in. tryb kariery, który teraz będzie trwał aż 10 sezonów. Gracze będą mieli do dyspozycji nowe opcje, takie jak zaktualizowany system usprawnień bolidu, możliwość personalizacji własnego kasku, czy rozgrywanie wyścigów o różnych porach dnia. Ponadto w grze znajdą się wszystkie teamy i trasy z trwającego sezonu 2016. Wśród 11 zespołów, nie zabraknie więc, debiutującego w tym roku Haas F1 Team, a do 20 torów dołączy uliczny tor w Baku, na którym 19 czerwca rozegrano pierwsze, historyczne Grand Prix.

Premiera tytułu przewidziana jest na 19 sierpnia tego roku. Gra F1™ 2016 dostępna będzie na platformę PC w cenie 199,90 zł oraz na konsole PS4 i Xbox One w cenie 259,90 zł.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze