Juventus promuje elektryczne Jeepy – zobacz na filmie!

W nowym spocie zaprezentowane są podobieństwa między osiągami SUV-ów Jeep 4xe i umiejętnościami zawodników Juventusu. Zobaczcie ten wyjątkowy film!

Premiera filmu odbyła się podczas wczorajszego meczu Crotone z Juventusem. Na biało-czarnych koszulkach piłkarzy z Turynu znajduje się logo Jeepa®4xe, które podkreśla syntezę technologii hybrydowej plug-in i ekologii. Piłkarze drużyny Biało-Czarnych wystąpią w koszulkach z logo Jeep 4xe w jednym z nadchodzących międzynarodowych meczów zaplanowanym na koniec października.

W nowym spocie zaprezentowane są podobieństwa między osiągami SUV-ów Jeep 4xe i umiejętnościami zawodników oraz wartości wspólne dla włoskiego zespołu i marki. Pytania zadawane Bentancurowi, Kulusevskiemu, Bonucciemu, McKenniemu i Ronaldo zaakcentowały kultowy charakter koszulki Juventusu, podobnie jak 7-szczelinowego grilla Jeepa. A któż może wygłosić najlepszą opinię na temat tej kultowej cyfry, jeśli nie słynny CR7?

Nie mniej fascynujące są nawiązania do osiągów: strzały samego Ronaldo z prędkością nawet ponad 35 km/h, tak samo ekscytujące, jak osiągi nowych SUV-ów Jeepa 4xe, z ich zasięgiem w trybie całkowicie elektrycznym odpowiadającym dystansowi pokonanemu przez Napastnika w czterech meczach.

Zobaczcie ten ekscytujący film:

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze