Edyta Klim

Juvena Huang wyruszyła w świat na Vespie!

Juvena Huang ma 28 lat i pochodzi z Singapuru, a w tym roku postanowiła wyruszyć w wielką podróż na malutkim skuterze Piaggio Vespa.

Pasją Juveny jest motocross, jednak ze względu na ekonomiczne spalanie i prostą budowę – na długie wojaże wybrała skuter. Przed wyprawą nauczyła się sama go naprawiać. Mówi, że dzięki Vespie z suchymi butami przejeżdża przez kałuże, jednak dość często kłopotliwa staje się mała średnica kół, podczas pokonywania wyboistych dróg.

Odważna motocyklistka w maju 2015 wyruszyła w taką podróż:

Iskrą zapalną do rozpoczęcia podróży była tragiczna śmierć jej przyjaciela w wypadku samochodowym. To on uczył ją wszystkiego o motocyklach, dodawał odwagi i opowiadał o podróżowaniu po świecie.

Juvena była bardzo zdeterminowana, by zdobyć środki na własną wyprawę i momentami pracowała po 16 godzin dziennie w trzech miejscach. Największą radość dawała jej wtedy jazda terenowa. Startowała w zawodach, mimo że w swoim KTM 200 EGS nie dosięga stopami do ziemi!

Oszczędzanie zajęło 3,5 roku, ale jej podróż może trwać bez końca, więc w planie ma także zarabianie po drodze. Obecnie przebywa w Pakistanie, a jej podróż nie ma punktu docelowego – w jej marzeniach jest miejsce na podróż dookoła świata!

Profil FB: www.facebook.com/thewanderingwasp
Strona www: http://thewanderingwasp.blogspot.com

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze