Justin Bieber sprzedaje nietuzinkowe Ferrari

To nie lada gratka dla wszystkich majętnych fanek (lub fanów) kanadyjskiego piosenkarza. Już za kilka dni trafi pod młotek Ferrari 458 Italia należące do gwiazdy muzyki pop.

Justin Bieber często zmienia samochody. Jakiś czas temu nabył Ferrari 458 Italia, którym zajęła się ekipa West Coast Customs. Włoski supersamochód oklejono niebieską folią w charakterystycznym odcieniu, a nadwozie przyozdobiono kilkoma modyfikacjami. Do tego zainstalowano nowe felgi Forgiato i wysokiej klasy system audio.

Samochód trafił na listę aukcyjną BarretJackson w Scottsdale w Arizonie. Już 22 stycznia odbędzie się licytacja Ferrari wyprodukowanego w 2011 roku Na temat samego auta niewiadomo zbyt wiele, poza tym, kto był jego właścicielem. Samochód miał stłuczkę w Kalifornii, ale według dokumentacji doszło jedynie do uszkodzeń tylnej części nadwozia, a poduszki nie wystrzeliły.

Sześcioletnie Ferrari 458 Italia wyceniono na 150 tys. dolarów. Jednak ze względu na popularność byłego właściciela cena może poszybować w górę.

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze