Justin Bieber kupił LaFerrari

Niby nic wielkiego dla majętnego, małoletniego piosenkarza. Ale żeby stać się posiadaczem tego wyjątkowego samochodu trzeba należeć do elitarnego klubu.

Justin Bieber znany jest ze swojego zamiłowania do drogich i szybkich samochodów. W ostatnim czasie był widywany w tuningowanym Ferrari 458 Italia. Kilka dni temu, podczas wywiadu dla „USA Today” zdradził, że oczekuje właśnie na zamówione LaFerrari.

Żeby stać się właścicielem najbardziej ekskluzywnego modelu Ferrari nie wystarczy mieć w kieszeni prawie 5 milionów złotych. Poza tym trzeba spełnić kilka wymagań, a przy tym być posiadaczem kilku innych egzemplarzy Ferrari. Widocznie Justin Bieber je spełnia.

Ferrari LaFerrari powstanie w nakładzie 499 egzemplarzy. Ten samochód jest jak dobra lokata kapitału, ponieważ jego wartość ze względu na unikatowość będzie wzrastać. Do tego jest to piekielnie szybka maszyna. Silnik V12 jest wspomagany przez jednostkę elektryczną. Całość generuje 963 KM. Sprint do setki zajmuje czas poniżej 2,9 sekundy.

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze