Jubileuszowe modele Opla

W tym roku Opel obchodzi swoje 150. urodziny. Z tej okazji firma przygotowała kolekcję jubileuszowych modeli pod nazwą „Opel Edition 150”. Można wśród nich znaleźć Corsę, Merivę i Astrę.

Opel Astra
fot. Opel

Jubileuszowe edycje Corsy i Merivy są wyposażone w 16-calowe aluminiowe felgi, nową tapicerkę i specjalne nakładki na progi. Corsa została dodatkowo wyposażona w poduszki boczne. Meriva natomiast z okazji jubileuszu otrzymała przedni podłokietnik instalowany w szyny Flex Rail oraz przyciemniane szyby tylne-boczne oraz tylną.

Astra „Opel Edition 150” została wyposażona na urodziny marki w 17-calowe strukturalne felgi, również nową tapicerkę i nakładki na progi, a ponadto czujnik parkowania (przód i tył), komputer pokładowy, skórzaną kierownicę wielofunkcyjną, radio CD 400 z 7 głośnikami i pakiet foteli komfort 1.

Opel Meriva
fot. Opel

Wszystkie modele wyróżnia specjalne oznakowanie symbolem „Opel Edition 150”. Są dostępne w kolorach czerwonym i czarnym. W salonach pojawią się w specjalnie oznakowanych sektorach.

Oferta ważna jest do końca roku modelowego, co w praktyce oznacza, że do końca 2012 roku będzie można kupić Corsę, Merivę i Astrę z wyposażeniem specjalnej edycji.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze