Joanna Modrzewska, Natalia Florek i Ewa Pieniakowska w Spotkaniach z Pasją

29 marca 2013
  Pasja nadaje życiu smak i rozpęd. Czasami jest wymagająca i trudna, ale zawsze kocha z wzajemnością. Motocaina ma przyjemność patronować pierwszemu ze spotkań w ramach cyklu „Spotkania z Pasją” pod hasłem „Kobiety w sportach motorowych”.

Projekt „Spotkania z Pasją”, zorientowany wokół tematyki sportowo-podróżniczej, to cykl spotkań z niezwykłymi kobietami, które żyją adrenaliną na co dzień, ale daje im to niesamowitą satysfakcję. Może dzięki nim ty też znajdziesz receptę na sukces? Znajdziesz kierunek, w jakim chcesz podążać albo posłuchasz o doświadczeniach osób podobnych do siebie?

Pierwsze spotkanie, poprowadzone przez Joannę Zientarską, odbędzie się 21 kwietnia o godzinie 15 w Salonie Motorista przy ulicy Kopijników 42 w Warszawie. Jego bohaterkami będą kobiety, które związały życie z pasją do sportów motorowych: Joanna Modrzewska, Ewa Pieniakowska i Natalia Florek.

Joanna Modrzewska
fot. Marcin Samborski

Piękna brunetka, z której twarzy nie schodzi uśmiech, Joasia Modrzewska, sport kocha od dzieciństwa. Uprawiała jazdę konną i narciarstwo alpejskie, ale dopiero motocykl enduro okazała się prawdziwą miłością jej życia. Pasja zaprowadziła Joasię na długie wyprawy w Alpy, do Rumunii i na Bałkany, a w 2010 roku do Maroka. W sumie przejechała ponad 15 tysięcy kilometrów po bezdrożach Europy i Afryki.

Natalia Florek
fot. durczakdesign.com

Młodziutka i pełna naturalnego wdzięku Natalia Florek miłość do motocykli odkryła w sobie już jako dwunastolatka. Stopniowo ujarzmiała coraz większe maszyny - skuter Gilera Runner 50 SP, motocykl Honda NSR 125, YAMAHA R6... w 2008 roku przebojem weszła w świat wyścigów motocyklowych. Lubi rywalizować, sprawdzać samą siebie, przekraczać kolejne granice i pokonywać własne ograniczenia. Jest jedną z nielicznych kobiet ścigających się – z sukcesami – w Motocyklowych Mistrzostwach Polski. W sezonie 2011 jeździła w klasie mistrzowskiej Superstock 600 Junior, a w ubiegłym roku - w klasie Supersport 600 i zawodach międzynarodowych.

Ewa Pieniakowska
fot. Dariusz Borowicz

Ewa Pieniakowska jest stunterką. Od 2009 roku bierze udział w zawodach stuntowych – po raz pierwszy w „Street  Fighter Festival” w Bielawie.

Zapraszamy wszystkich zakochanych w sportach motorowych oraz tych, którzy poszukują życiowej pasji – nie tylko kobiety!

W  PROGRAMIE:

Spotkanie z bohaterkami i ich recepta na sukces, czyli jak to się dzieje, że marzenia się spełniają

Wystawa motocykli marki Honda

Pokaz stuntu motocyklowego w wykonaniu Ewy Pieniakowskiej

Prezentacja oferty salonu Motorista

Konkursy z cennymi nagrodami

oraz mnóstwo cennych, praktycznych informacji o tym  jak, gdzie i za ile można spełniać marzenia!

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

 

Dojazd: http://www.motorista.pl/pl/motocykle/o-firmie/dojazd-komunikacja-miejska.html

Więcej o projekcie na stronie www.spotkaniazpasja.pl
Znajdziesz nas również na www.facebook.com/spotkaniazpasja

Nie gwarantujemy, że to właśnie Spotkania z Pasją będą początkiem nowego życia, ale pamiętaj, że „w swojej podróży na Księżyc, nawet jeśli nie osiągniesz celu, to przynajmniej będziesz wśród gwiazd..."

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!