Joanna Modrzewska, Natalia Florek i Ewa Pieniakowska w Spotkaniach z Pasją

  Pasja nadaje życiu smak i rozpęd. Czasami jest wymagająca i trudna, ale zawsze kocha z wzajemnością. Motocaina ma przyjemność patronować pierwszemu ze spotkań w ramach cyklu „Spotkania z Pasją” pod hasłem „Kobiety w sportach motorowych”.

Projekt „Spotkania z Pasją”, zorientowany wokół tematyki sportowo-podróżniczej, to cykl spotkań z niezwykłymi kobietami, które żyją adrenaliną na co dzień, ale daje im to niesamowitą satysfakcję. Może dzięki nim ty też znajdziesz receptę na sukces? Znajdziesz kierunek, w jakim chcesz podążać albo posłuchasz o doświadczeniach osób podobnych do siebie?

Pierwsze spotkanie, poprowadzone przez Joannę Zientarską, odbędzie się 21 kwietnia o godzinie 15 w Salonie Motorista przy ulicy Kopijników 42 w Warszawie. Jego bohaterkami będą kobiety, które związały życie z pasją do sportów motorowych: Joanna Modrzewska, Ewa Pieniakowska i Natalia Florek.

Joanna Modrzewska
fot. Marcin Samborski

Piękna brunetka, z której twarzy nie schodzi uśmiech, Joasia Modrzewska, sport kocha od dzieciństwa. Uprawiała jazdę konną i narciarstwo alpejskie, ale dopiero motocykl enduro okazała się prawdziwą miłością jej życia. Pasja zaprowadziła Joasię na długie wyprawy w Alpy, do Rumunii i na Bałkany, a w 2010 roku do Maroka. W sumie przejechała ponad 15 tysięcy kilometrów po bezdrożach Europy i Afryki.

Natalia Florek
fot. durczakdesign.com

Młodziutka i pełna naturalnego wdzięku Natalia Florek miłość do motocykli odkryła w sobie już jako dwunastolatka. Stopniowo ujarzmiała coraz większe maszyny – skuter Gilera Runner 50 SP, motocykl Honda NSR 125, YAMAHA R6… w 2008 roku przebojem weszła w świat wyścigów motocyklowych. Lubi rywalizować, sprawdzać samą siebie, przekraczać kolejne granice i pokonywać własne ograniczenia. Jest jedną z nielicznych kobiet ścigających się – z sukcesami – w Motocyklowych Mistrzostwach Polski. W sezonie 2011 jeździła w klasie mistrzowskiej Superstock 600 Junior, a w ubiegłym roku – w klasie Supersport 600 i zawodach międzynarodowych.

Ewa Pieniakowska
fot. Dariusz Borowicz

Ewa Pieniakowska jest stunterką. Od 2009 roku bierze udział w zawodach stuntowych – po raz pierwszy w „Street  Fighter Festival” w Bielawie.

Zapraszamy wszystkich zakochanych w sportach motorowych oraz tych, którzy poszukują życiowej pasji – nie tylko kobiety!

W  PROGRAMIE:

Spotkanie z bohaterkami i ich recepta na sukces, czyli jak to się dzieje, że marzenia się spełniają

Wystawa motocykli marki Honda

Pokaz stuntu motocyklowego w wykonaniu Ewy Pieniakowskiej

Prezentacja oferty salonu Motorista

Konkursy z cennymi nagrodami

oraz mnóstwo cennych, praktycznych informacji o tym  jak, gdzie i za ile można spełniać marzenia!

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

 

Dojazd: http://www.motorista.pl/pl/motocykle/o-firmie/dojazd-komunikacja-miejska.html

Więcej o projekcie na stronie www.spotkaniazpasja.pl
Znajdziesz nas również na www.facebook.com/spotkaniazpasja

Nie gwarantujemy, że to właśnie Spotkania z Pasją będą początkiem nowego życia, ale pamiętaj, że „w swojej podróży na Księżyc, nawet jeśli nie osiągniesz celu, to przynajmniej będziesz wśród gwiazd…”

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze