Joanna Miller startuje w Słowenii

Joanna Miller w najbliższy weekend wystartuje w kolejnej rundzie Mistrzostw Świata Kobiet MX.

Zawody odbędą się w Słowenii, w miejscowości Orehova Vas. Reprezentantka Polski plasuje się obecnie na 15. pozycji.

Joanna Miller
fot. PZM

W tym samym czasie będą się też rozgrywać Mistrzostwa Świata w Motocrossie, w których zobaczymy dwóch Polaków: Arkadiusza Mańkę i Łukasza Lonkę. Pierwszy zadebiutuje w MŚ, drugi aktualnie zajmuje 19. miejsce w klasyfikacji generalnej.

Najnowsze

VIII Zlot Motocykli w Maniowie

Akademicki Klub Motorowy "Apanonar" zaprasza na VIII Zlot Motocykli. Motocaina ma przyjemność patronować tej imprezie.

Impreza odbędzie się w dniach 26-28 lipca 2013 w miejscowości Maniów koło Sobótki.

Uczestnicy mogą liczyć na:

– urokliwe miejsce na cyplu otoczonym zalewem

– pole namiotowe

– koncerty rockowe

– tanie piwo

– punkt serwisowy

– znaczek zlotowy

– koszulkę zlotową

– fire show

– stoiska handlowe

– paradę do Sobótki

– konkursy z nagrodami

– inne ciekawe atrakcje

 

Zagrają między innymi Snake Charmer, Delirum Band, Pink Elephant, Sheep oraz Panzerhund.

Wjazd 45zł – dla Amazonek gratis!

Aktualne informacje na www.Apanonar.pl oraz

FB: https://www.facebook.com/events/509489355766025/

Najnowsze

Joasia Modrzewska w Rajdzie Albanii

Joasia Modrzewska wyruszyła do Albanii, gdzie po raz kolejny weźmie udział w Rally Albania 2013 na motocyklu KTM 450.

Rajd rozegra się między 7 a 14 czerwca. W ubiegłym roku nasza riderka zajęła w klasyfikacji generalnej 51. miejsce na 113 startujących. W tym roku na starcie pojawi się także ponad setka zawodników, którzy będą mieli do przejechania trasę ok. 1700 kilometrów (Albania, Macedonia, Kosowo). Początek imprezy to pięciokilometrowy prolog na plaży w Durres, a potem ekstremalna jazda górskimi pasmami, głębokimi wąwozami i przez przepiękne, ale i dzikie tereny Parku Narodowego Mavrovo.

Joanna Modrzewska
fot. X-cross

Na liście startowej znaleźli się także Maciej Kulawik, Wojciech Zembrzycki, Artur Zbigowski, Michał Zoll i Marcin Latoszek.

Najnowsze

Samosąd na ulicach Los Angeles? Film

Tłum jest groźny i nie myśli racjonalnie. Przekonała się o tym kobieta za kierownicą srebrnego sedana podczas wypadku na przejściu dla pieszych w Los Angeles.

Do wypadku doszło podczas nielegalnej imprezy motoryzacyjnej „Crenshaw Takeover”. Na filmie, nakręconym przez jednego ze świadków, widać potrącenie młodej kobiety przez samochód na przejściu dla pieszych. Wypadek najwyraźniej ma miejsce przy niewielkiej prędkości i nie wydaje się bardzo groźny. Sprawczyni kolizji wycofuje samochód – nawet nie wiadomo, czy zamierzała uciec z miejsca zdarzenia, czy wysiąść i sprowadzić pomoc – i w tym momencie zostaje zaatakowana przez wściekłych obserwatorów. Dwóch mężczyzn wskakuje na maskę i kopniakami rozbija przednią szybę, podczas gdy pozostali uderzają pięściami w boczne. W rezultacie spanikowana i przerażona kobieta ucieka z miejsca zdarzenia, przejeżdżając na czerwonym świetle i po drodze zahaczając jeszcze o ciężarówkę. Nie trzeba wielkiej wyobraźni, żeby uświadomić sobie, że niegroźne potrącenie z powodu brutalnej reakcji tłumu mogło się łatwo przeobrazić w łańcuch tragedii…

Najnowsze

Co tam Bugatti, chodźmy na piwo – film

Wyobraź sobie, że siedzisz za kierownicą Bugatti T13 z 1924 roku. Z przejęcia aż wstrzymujesz oddech, bo to jednak nie byle co. I teraz wyobraź sobie, że wypadasz z trasy i rozbijasz auto na kawałki. Co robisz?

W pierwszym rzędzie zapewne sprawdzasz, czy nie doznałaś urazów i czy wszystko z tobą w porządku – to całkiem zrozumiałe. Niemniej kiedy już wygrzebiesz się z samochodu, jaka będzie następna reakcja? Prawdopodobnie zaczniesz załamywać ręce, rwać włosy z głowy i może nawet uronisz kilka łez nad katastrofą samochodu wartego ćwierć miliona funtów?

Tymczasem 56-letni Edmund Burgess, któremu taka niemiła przygoda się przytrafiła podczas wyścigu na Prescott Speed Hill Climb w Gloucestershire, wstał, otrzepał się, stwierdził, że nic mu się nie stało i, jak donosi „Huffingtonpost”… poszedł na piwo.

Angielska flegma żyje i ma się dobrze!

Najnowsze