Agnieszka Serafinowicz

Joanna Jędrzejczyk ma nową pasję

Joanna Jędrzejczyk po odwieszeniu rękawic znalazła sobie inną pasjonującą kroplówkę z adrenaliną: rajdy samochodowe.

Joanna Jędrzejczyk, utytułowana była zawodniczka MMA, reprezentantka polski na ringach mieszanych sztuk walki, muay thai, kickboxingu czy boksu po zakończeniu kariery w sportach walki pochwaliła się w rozmowie z prowadzącym program Dzień Dobry TVN, Krzysztofem Skórzyńskim, swoją nową pasją.

Co robi Joanna Jędrzejczyk? Celem jest Dakar

Nowe zainteresowania Jędrzejczyk są nam doskonale zrozumiałe, sześciokrotna mistrzyni świata w muay thai, po zakończeniu kariery wciąż potrzebuje dawek adrenaliny, a te mają zapewnić jej starty w rajdach samochodowych. Na razie nasza utytułowana sportsmenka zdobywa doświadczenie na rajdowych szlakach, ale w rozmowie we wspomnianym programie pochwaliła się, że już start w drugim rajdzie zaowocował wieloma przychylnymi komentarzami obserwatorów, co – jak sama przyznaje – ją uskrzydliło i zachęciło do dalszych startów.

Celem naszej mistrzyni jest start w najbardziej utytułowanym i najtrudniejszym rajdzie terenowym świata: Dakar. Jędrzejczyk założyła sobie, że jeżeli uda jej się zrealizować przyjęty plan, wystartuje w tym morderczym wyścigu już za dwa lata.

Jak jeździ Joanna Jędrzejczyk? Dachowanie zaliczone

Sportsmenka zarażona nową pasją przyznała, że na treningowych OS-ach nie wszystko szło po jej myśli, w rozmowie ze Skórzyńskim przyznała się do dachowania na jednym z treningów. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Okrzyk rozentuzjazmowanych kibiców nasza mistrzyni zastąpiła rykiem silników, który – jak sama przyznaje – bardzo polubiła. Po treningach i rajdowych odcinkach specjalnych przydałoby się jednak trochę wyciszyć. Jędrzejczyk przyznała, że i na to ma sposób, uwielbia gotować i przebywać w domu z najbliższymi. Cóż, nam pozostaje życzyć Joannie Jędrzejczyk spełnienia w nowej pasji. Biorąc pod uwagę determinację i wolę walki, jaką polska zawodniczka wykazywała się na sportowych arenach całego świata, nie mamy wątpliwości, że i w rajdach możemy liczyć na ponadprzeciętne wyniki, czego szczerze życzymy.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze